Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 24 éves nő és 53 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves nő és 53 éves férfi között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem gazdag a férfi.
2011. szept. 23. 20:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%

Mindegy, van munkahelyed, teljes értékű, felnőtt ember vagy.

Ha szereted ezt az embert, akkor senki nem szólhat bele abba, hogy együtt vagy-e vele vagy sem :)


Reménykedtem, hogy te vagy a férfi, de megint benéztem :D

2011. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
82%
Hosszú távon nem hiszem, mert mondjuk 10 év múlva ő 63 lesz, ami már igencsak öreg, te meg csak 34 leszel, ami még fiatal. De ti tudjátok. Ha most jól megvagytok, akkor legyetek együtt.
2011. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
64%
Tök cuki, hogy a tenyerén hordoz, de a külseje nem fogott meg? Erős pénzszagot érzek... vagy apakomplexusod van... Ha neked van gusztusod egy apád korabeli vénség fütyijét cidázgatni, kedves egészségedre, de nekem konkrétan a gyomrom forogna.
2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
Most mondta, hogy nem gazdag.
2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
konkrét esetet írok le: kor tekintetében nagyjából ugyanez a felállás, lány és férfi egymásba szeretnek, gyors összeköltözés, házasság. két év házasság után válás, a lány kb 25 éves akkor. ezt követően csak korabeli férfiakkal kezd és érezhetően szégyelli, titkolja előttük a történteket, úgy érzi ez élete sötét foltja. fura, de ilyen az élet. van, akinek egy életre szóló élmény, van, akinek egy szép emlék, van, aki cikinek érzi és megbánja az egészet. az utánam következő hozzászólók joggal mondhatják, hogy nem kellene így éreznie (én is így gondolom), ő mégis így érez. ilyen is van, ezért elmeséltem :)
2011. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
85%
24 évesen nekem is volt egy 49 éves férjem viszonylag rövid ismeretség után meg kérte a kezem.Ö is engem kényeztetett mindent megkaptam töle amit csak megtudott adni.Nagyon boldog voltam de sajnos négy éves házaság után, nagyon beteglet és bele is halt,sajnos.
2011. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon működhet, de hosszú távon nem. Ha majd gyereket akarsz és azt ketten akarjátok felneveleni az necces lesz :( 24L
2011. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
21:19 őszinte részvétem:(
2011. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%

Ha szereted ne foglalkozz a külvilággal. Ha úgy érzed neked ő kell, akkor ragadd meg a lehetőséget, ne szalaszd el. Manapság nagyon nehéz olyan társat találni akivel tényleg igazán boldogok lehetünk, szóval ha megvan akkor nem szabad elengedni. Az, hogy az egyik hozzászólónak meghalt a férje nagyon szomorú, részvétem, és persze ilyen is van. De egy 50 éves ember még vígan élhet akár 25-30 évig is, és ha szereted úgyse azt fogod nézni, hogy úh megjelent még egy ránc homlokán. A gyerek dolog megintcsak olyan, hogy akár fel is nevelheti, még simán ha 25 évig él még. Azért 50 éves kora körül még nem szabad eltemetni az embereket.

Szóval én azt mondanám vágj bele. Mondjuk részletezhetnéd egy picit ezt a "Az tetszik, hogy tök cuki és a tenyerén hordoz. Külsőre nem vonzódom hozzá különösebben, de a belseje megfogott." dolgot. Szerelmes vagy? Vagy csak tetszik, hogy megkapod azt a figyelmet valakitől amire vágysz?

2011. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha ugyanazt szeretnétek az élettől (pl. gyereket akarnak-e vagy nem?) és mondjuk nem zavarnának az olyan alapvető generációs kbségek, hogy egy idő után már nem biztos, hogy együtt el tudtok menni szórakozni, akkor minden további nélkül működhet.
2011. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!