Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi tetszik egy lányban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi tetszik egy lányban? Hmm?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

12:02 ez így van (előtted szóló vagyok)


Hiába tetszik meg, és próbálsz leolvasni az arcáról dolgokat h milyen is lehet, meg kell ismerned lelni beszélgetni megtudni a belső értékeit.


Sokan mondják h nem a külső a lényeg....baromság!!!


Mégpedig azért!

mert , mint mondtam nem vagyunk gondolatolvasók és nem rendelkezünk olyan tehetséggel h belelátunk a másik agyába...


mindenkinek más az ideál!


Mindenkinek van egy tökéletes külső az a külső amit a legjobban szeret ami a legjobban tetszik neki ez legyen a

- 100% os ideál

de ez nőhet és csökkenhet is kb 20-30% al... ez azt jelenti h annál lehet ugymond rosszabb és jobb is...

2011. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én seggpárti vagyok,aki nem azt nézi meg elsőre az hazudik : )
2011. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Öltözzön nőnek, adjon magára, legalább egy kicsit sportoljon. El tudja fogadni mások hibáit (főleg az enyémet! :)), vállalja fel és legyen tisztában a sajátjaival. Legyen annyira érett, hogy már ne a szőke herceget várja fehér lovon. Sajátommal hasonló gondolkodásmód életvitel, hobbi és szexuális fantáziák terén. De ha ez utóbbi nem is teljesül akkor legalább ne legyen rest az enyéimet megismerni és valóra váltani időnként. Saját vágyait se titkolja.

Ja, hogy nem egy életre keresem? Akkor csak qrva jól nézzen ki és akarjon velem szórakozni! :)

2011. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mostani barátnőmben elsőnek a barna szeme fogott meg. Utána 2. vagy 3. randin (volt vagy 35fok meleg) ő meg megjelent ilyen kis forró nadrágban :D Szóval alig bírtam levenni a szemem a combjairól :D Ahogy persze megismertem, úgy inkább a hozzám való állása és a viselkedése sokkal jobban megfog mint a többi testi adottsága.
2011. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!