Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni az öngyilkossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni az öngyilkosságon kívül?

Figyelt kérdés

Elhagyott a szerelmem 1 éve, de én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, és akárhogy próbálok, nem tudok kiszeretni belőle. Tudom, hogy már túl kellene lépnem, de nem bírok, annyira gyorsan el telt 1 év. Hiányzik, nap, mint nap látom. Teljesen egyedül vagyok, barátaim nincsenek. Kiszeretett belőlem, de nem tudom, mi volt velem a baj. Megkérdezzem, miért nem vagyok neki elég jó? Mit tegyek? :S Azt mondta, minden rendben volt velem, csak ugye nagyon összevesztünk, utána megtört benne valami.

17 éves lány.

Segítsetek kérlek!


2011. szept. 24. 17:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ne légy öngyilkos ezér xD
2011. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
jajj egyem a szíved csak nehogy öngyi legyél..
2011. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

ht öngyilkosságot semmiképpen sem kéne erőltetni.17 éves vagy,tudom rohadt egyszerű azt mondani,hogy majd lesz más,akiért mindent megteszel és egyebek,de hidd el az emberiség 80,ha nem a 90% ezzel a problémával küzd nap mint nap. Valakit te akarsz,valaki téged akar,de mindig csak addig amíg nem kaphatod meg.Próbáld túlélni,az élet nagyon hosszú,hoz még valamit,ami miatt érdemes élned.Buta vagy,gondolkozz és rájössz.

20l

2011. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Velem már kétszer is volt ilyen, az segít általában, ha a saját dolgaidra koncentrálsz, a sulira, feladatokra. Vagy ha elkezdesz sokat mozogni, odafigyelsz a külsődre, hogy mindig jól nézz ki, akkor udvarolnak a fiúk és ez segít tovább lépni.


23/L

2011. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lelkileg teljesen összetörtem, és nem látom a reményt. Minden nap csak szenvedek. Nem értem, miért nem szeret, de biztos soha nem fog már senki szeretni, ha ő sem.
2011. szept. 24. 17:57
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
fake
2011. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
De fog,csak Te nem hagyod!!!!És nem veszed észre a kíváncsi férfi szemeket,mert el vagy foglalva az önsajnálattal.Jó lenne,ha nem találkoznál vele minden nap,mert így nehéz.De rázd meg magad,és nyisd ki a szemed!!!Ne a földet bámuld,hanem a fiúkat nézd.Meg fogod találni,akit keresel,de nem a billentyűkön és nem az út porában.Járj nyitott szemmel!!!
2011. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fognak még szeretni. Ne keseredj el! :)

Járj el bulizni, vagy a barátnőiddel moziba, vásárolni, mindegy, csak mozdulj ki otthonról! Nyugodtan ismerkedj fiúkkal. Velem is volt már ilyen, és csak úgy sikerült végleg elfelejtenem a srácot, hogy szerelmes lettem valaki másba. Hidd el, menni fog neked is!

2011. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A fiúk általában azt szeretik, ha egy lány önálló, nem függ tőlük, jól érzi magát nélkülük is. Akkor jönnek csőstül. Ha egy srác azt látja, hogy szenvedsz miatta, az úgy taszítja, mintha ürülékkel lennél bekenve. Először rendbe kell jönnöd magaddal, valószínűleg semmi baj nincs veled, csak el kell terelnek a figyelmedet az önsajnálatról. Egy pszichológussal is beszélhetnél, vagy egy idősebb ismerősöddel, az sokat segít általában.
2011. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam már depressziós, sőt párkapcsolatom se volt még. a haverjaim is rohadt nehezen szereztem meg. az ember azt gondolná rögtön, hogy velem van valami baj ezek alapján. pedig nem, ugyanis mindenki visszahúzódó és magába fordulttá válik előbb-utóbb, ha elveszti az összes önbecsülését, önbizalmát és jól lesüllyed. ezt nem te irányítod ezért hiába hazudod magadnak egy-két nap hogy akkor te most jobban leszel, rájössz később, hogy mégsem működik, ezért látod reménytelennek és kivitelezhetetlennek magad. Én 2 évig szenvedtem különösen így, aztán nem tudom pontosan mi segített, de megvagyok elég jól, és eddig bármilyen közösségbe is kerülök, szinte mindenhol tök jól érzem magam. kiderült, hogy az osztály ahova járok, ott még mindig a sok évvel ezelőtti kialakult kép alapján ítélnek, mivel annyira nem is ismernek. (bár eléggé kiállok magamér ma már, szóval valamicskét ez is változott) de ugyanúgy nem lógok velük és nem is fogok szerintem. Szívesen beszélnék veled, biztosan tudnék segíteni ha kibontakoznál. írhatsz privátot ha gondolod, és fel a fejjel ;)
2011. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!