Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyetemre járó, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemre járó, normális, szerény lány, mint én, hogy a fenébe nem talál egy normális fiút, aki szintén szerető párt, családot és gyermekeket szeretne? Mi van a fiúkkal, mit gondolnak magukról, milyen családban élnek, mit akarnak az élettől?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párod, ráadásul eég régóta, akkor miért keresnél mást helyette???


A kérdésre válaszolva az a legnagyobb baj, hogy nekem is hasonlóak az elképzeléseim 19/F-ként, csak olyan problémával szembesülök, amivel a hozzám hasonlóak elég sokan: minden lány csak a barátot látja bennem :(

2011. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

később érnek meg az ilyen gondolatokra.

ne ezen parázz, sokkal nagyobb probléma, hogy nem tud a pénzzel bánni... szerintem ne legyetek közös kasszán. tudom, egy 4 éves kapcsolatban milyen már ez, de ha mindent feleztek, akkor ő is látni fogja, hogy vissza kell fogja a kiadásait, ha enni akar.

2011. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is kérdés mikor szeretnéd azt a gyereket?

Keress mert van ilyen, mint én :D

2011. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Valamennyien kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok! Én szeretem a párom, úgy ahogy van, de most élek, az évek úgy szaladnak, és legjobban akkor fog el a vágy a gyermek után amikor látom a korombeli nőket, milyen édes gyermekeik vannak, és milyen boldogok, és már én is megölelném az én kis csöppségemet.

Nekem nem a pénz és a ház számít, hanem a szeretet, és tudom, hogy bármire lenne szükségünk, mindig az ő igényei lennének az elsők a számomra. Míg a párom még valóban nem érett még meg rá!Kár az időeltolódásért, nagy kár, pedig én "fiatal" anyuka szerettem volna lenni, aki még fut és csúszdázik a gyermekével, és stb...

2011. szept. 25. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel. Én 30-as férfiként mondhatom el ugyanezt, nem találtam még mindig meg az igazit. És minél jobban keresem, annál jobban nem.
2011. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Hova rohansz kicsicsillag?
2012. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!