Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az neki, h darabokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az neki, h darabokra szedi a szívemet?

Figyelt kérdés
Ő keresett meg, ő érdeklődött irántam, majd ő mondta, h nem lehet belőle kapcsolat. Lett belőle egy alkalmi dolog, sokáig minden nap keresett, majd abbahagyta, majd megint ő keresett, most pedig megint kezdi. Találkozzunk, ne találkozzunk, hiányzom neki stb stb. Gyűlölöm, ezt most ő élvezi? Mire jó ez?
2011. szept. 24. 20:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Biztosan bánja amit korábban mondott, mármint hogy nem lehet belőle kapcsolat.

Hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldal. Több mint egy éve szakítottam a leányzóval, utána még összejárogattunk, egy hete találkoztunk úgy hogy mindketten ráértünk és megint mi lett belőle? Semmi komoly, csak ölelgettük egymást mintha nem akarnánk elengedni. És azóta lelkiismeret-furdalásom van, hogy miért kellett már megint, viszont nem tudtam megállni hogy ne írjak neki emailt. Válaszolt, azóta gyakrabban nézem az inbox-ot hogy hátha jön Tőle valami..


25F

2011. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem kellek neki, vagyis nem tudom, nem értem, elegem van. EGYET TUDOK, H HIÁNYZIK ÉS A SZÍVEM,MINT EGY ÖSSZEFACSARODOTT NARANCS OLYAN....
2011. szept. 24. 21:07
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen állítsd válaszút elé: vagy legyen veled, vagy nem is keressen. Ha esetleg erre kitérő választ adna, akkor hozzávághatod, hogy "majd hívj fel ha biztos vagy abban amit érzel".

Ez egy relatíve egyszerű megoldás.

2011. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha KG-re hallgatsz, mindig te leszel a kiszolgáltatott, kihasznált sz@r. Miért ő döntsön? Miért kéne ezt megvárnia kérdezőnek? Miért ne dönthetne ő maga. KG, te nem a kérdező szempontjából nézed a dolgokat, hanem a sajátodból. Hogy neked milyen rossz lenne, ha kiadná az utad az, akivel eddig a hülyéjét járattad. Nem érted, hogy ez az állapot nem jó a kérdezőnek, hogy ez neki fáj, hogy szenved?

Kérdező, állj a sarkadra, hajítsd ki, és ne fogadd vissza, ha a feje tetetjére áll, akkorsem. Ez a lemez már lejárt, téged itt csak alárendelt lyuknak néznek, semmi másnak. Visszaél a gyerek az érzelmeiddel, és maximálisan kihasznál. Ha bekeményítesz, akkor "hűde szerelmes lesz beléd", ha engedsz neki, megint jól lesz0pat, és folytatja ezt a dolgot mint eddig. Fejezd be vele, zárd le ezt a dolgot, tiltsd le, és küldd el újra és újra a búsba, amíg tényleg békén nem hagy már. Végy magadon erőt, legyen tartásod. Ettől mindenki jobbat érdemel, te is! Keress mást, ennyi!

2011. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Értelmetlen mindenféle válaszút elé állítás. A fickónak egy választása legyen csak, az pedig a KOCC!
2011. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nőjjetek már fel és üljetek le beszélgetni a tényekről, hogy ki mit akar és akkor annak megfelelően tegyétek a dolgotok, ez a legtisztább
2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kedves Ebcsont! Én úgy értelmeztem amit a kérdező mondd, hogy az illető hiányzik neki, valamint nem szeretne tovább szenvedni a bizonytalanság miatt. Ezt a legegyszerűbben úgy tudja megszüntetni, ha kideríti mit is akar a másik. Persze, mondhatná neki hogy menjen melegebb éghajlatra és vissza se merjen nézni, de a kérdezőnek szerintem nem ez az elsődleges célja.
2011. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez a se veled se nelkuled kapcsolat.
2011. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szerintem lány vagy, szerintem meg is érdemled az "alkalmi dolgokat". szerintem jó neki.
2011. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok, és igen hiányzik. Am még nem feküdtem le vele...másfél hónapja megy a dolog, de csak az orálig jutottunk el, és azt is csak ő csinálta nekem.

Nem vagyok benne biztos, h maga a személye hiányzik... Inkább a simogatások, érintések, csókok. Furák vagyunk mindketten, és már nem tudom, h mit érzek. Én mindenesetre többet nem keresem, kíváncsi vagyok a köv. lépésére.

2011. szept. 25. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!