Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak tudva azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak tudva azt, hogy tényleg darabokra törném a szívét?

Figyelt kérdés

Én 18/F. Már több hónapja van egy barátnőm(16). Az elején még szerelmes voltam belé de mára ez teljesen elmúlt szerintem -már csak sexuálisan kívánom.

Tudom, hogy ő nagyon szerelmes belém, és darabokra törném a szívét, ha szakítanék vele :S. Én vagyok az első pasija, és tényleg teljesen odavan értem. (Nekem is ő az első csajom) pl. még ezért nem vettem el a szüzességét, mert szerintem ez nagyon helytelen lenne tőlem ebben a helyzetben. Lehet hogy csak én vagy ennyire erkölcsös. Nagyon kívánom, de ezt nem tehetem vele.

Te mit tennél hasonló helyzetben?

Te mit tennél?


2009. okt. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig jobb, ha őszinte vagy, minthogy vele vagy, de nem vagy boldog és hazudsz neki. Ezzel a saját esélyeidet és az övét is gátolod. Ha van egy kis ész a fejében, ezt értékelni fogja. Én szakítanék.

21/L

2009. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
őszinte leszek veled... hogyha már te nem érzed jól magad a kapcsolatban (nem szereted mint ahogy mondtad), akkor változtass... ilyenkor önzőnek kell lennünk, a saját érdekeinket kell szem előtt tartani, azt hogy most te nem érzed jól magad. Ha nem szakítasz akkor sajnálatból leszel vele mert ugye "darabokra törném a szívét ha szakítanék vele". Szerintem szakíts. Keress másik lányt, fiatal vagy. Ő is fiatal, talál majd másik srácot. 23F
2009. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vezerdinka ***** válasza:
egyet értek az előttem kommentelővel. sajnálatból együttmaradni valakivel rosszabb, mintha szakítanál vele. én 18 évesen vesztettem el a szüzességem, az akkori párommal 3,5 hónapig (!) voltunk együtt. nagyon megbántam, pedig 18 éves voltam...ugyanakkor tanultam is belőle. inkább szakíts vele, nehogy ő is egy életen át bánja.
2009. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit megalázó is lenne. Mintha azt mondanád: szegényke olyan szánalmas, hogy nem tudna mit csinálni az én kegyes hazugságom nélkül.
2009. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van: darabokra fogod törni a szívét.. de meg kell tenned, mert az úgy a tisztességes és nem úgy ha becsapod magadat és a barátnődet is. Ki fogja heverni. Velem is ugyanez volt: a pasim nem szeretett, nem akart megbántani, de éreztem hogy nem szeret, nem őszinte velem. És igazam volt, és a szakítás után kb 8 hónap volt, hogy teljesen túl legyek rajta.. DE SIKERÜLT! Neki is sikerülni fog, de azért sajnállak Titeket. :(
2009. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!