Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 13 évesen barátja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 13 évesen barátja van valakinek? O. O

Figyelt kérdés

szóval a barátnőimnek is ilyen 13 évesen már pasijuk van,és aminek a legjobban nem örülök,hogy a legjobb barátnőm pasija 14 évesen iszik,drogozik,és cigizik is,és állitólag több csajjal egyszerre csalja a barátnőmet :||

és az ő példájából elhatároztam hogy én nem akarok olyan lenni mint a többi velem egyidős p.csa,hogy itt pasizzak,és 13 évesen már több f.szt fogjak mint kilincset ...


dee már régóta tetszik egy srác


szóval ha járnék vele akkor én is olyan liba lennék mint a többi csaj (tisztelet a kivételnek)?


mármint ez most fura,mert nem biztos hogy ki lehet venni amit mondani akarok ... :S


de szóval az a lényeg hogy az gáz ha nekem is lenne barátom?

vagy ha én tényleg azért járok vele mert szeretem,nem pedig azért hogy rajoljak vele a barátnőimnek,akkor nem gondolnak mások egy hülye libának?


13l


2011. szept. 24. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
legtobb 14-15 evesnek csaj a szaja vagy. :P torekedj talalni normalis sracot es nem lehet gond. De ne felejtsd el a tanulast, mert neked az most a legfontosabb.
2011. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elirtam: legtobb 14-15 evesnek csak a szaja nagy
2011. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
de azért heti 2-3 alkalommal pár Naruto részt nézz azért meg......
2011. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


20:40 a srác aki tetszik,tökre normális :D és kedves :D


és nagyon jófej :P


amúgy nem nagyon nézek Narútót,de ha unatkozok néha belenézek xDD


jah és amúgy a tanulásról....hát az olyan hogy van egy rakás 4-esem,egy 2esem föciből és technikából egy 1esem (de csak azért mert nem volt ott az ÖTÖDIKES füzetem--->és hetedikes vagyok xD)

2011. szept. 24. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj csak tényleg ez a fő. És nem, nem gáz ha van pasid ha úgy viselkedsz mint egy 13 évesen. Magyarán nem szexeltek nem smároltok feltűnően 3 percig nyelvesen a buszmegállóba meg hasonlók. Fogjátok egymás kezét szájrapuszi cuki dolog... De ne akarj nagyoskodni mert akkor csak hülye liba leszel akit mindenki lenéz... :S Amúgy jó a gondolkodásod :)
2011. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

lol a mi technika óránk xD nem tanultam még semmit ott mindig kiemgyünk óráról a tanár könyörög, hogy ne idegesítsük őt inkább menjünk kiXD

de am nem gáz hajrá:)

2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Az amit leírtál tényleg gáz:) de az h 13 évesen járnál egy sráccal sztem abban semmi gáz nincs.Viszont ha már 13 évesen szex is van na az már gáz
2011. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gáz ha nem öregebb sokkal, és a többi csaj sem feltétlenül "liba" még ettől.
2011. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy van barátja, hogy együtt járnak ide-oda, közös programok, meg egymás kezét fogják és puszinál, csóknál nem mennek tovább, (és még jó ideig nem is tervezik!), akkor nem gáz. Legjobb, ha a srác is ugyanannyi idős. .
2011. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
aki 13-15 évesen pasizik, csajozik, az annyi mindenről lemarad az életben... ilyen idősen még tényleg nem ezzel kellene foglalkozni
2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!