Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? Arról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Arról van szó, hogy itt alszik barátnőm holnap. Többi lent.

Figyelt kérdés

Holnap este átjön a barátnőm, és itt is alszik, mert hétfőn nincs nekünk suli, és anyuék is beleegyeztek mind két oldalról, és el is utaztak ma 4 napra. Bevásároltam már, megfőzöm neki a kedvenc vacsoráját, aztán filmezünk majd, meg kiülünk a teraszra...

Az a problémám, hogy tudom, hogy néha félős, és bár nem terveztem, hogy alszunk, itt a lehetőség végigbeszélgetni az éjszakát az ég alatt ülve (ha már nyáron nem jött össze), vagy filmet nézni, de ha mégis, akkor tudom, hogy amikor felriad éjszaka, félni szokott, és kb. 1 percig magánál sincs...és alapból fél...sokszor felhív éjszaka is, az 1 perces sokk hatása alatt (engem nem zavar, sőt én kértem, hogy tegye be gyorshívóra a számom...mert amikor lefekszek el sem bírom viselni a gondolatot, hogy mennyire fél majd pár óra múlva, mikor felriad...általában 3-4 körül...sokszor el se bírok aludni, vagy nem is akarok, inkább tévézek, például hétvégén, mikor van lehetőségem sokáig fennmaradni).

Szóval a kérdés: Hogy nyugtassam meg (főleg szerintem hogy egy idegen helyen van, még jobban fog félni) ha ez megtörténik?

15/F (a lány is 15)

Köszi, szép hétvégét!


2011. szept. 24. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
szo_pd fel
2011. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
?
2011. szept. 24. 21:41
 3/22 greeen ***** válasza:
a farkadtól is fél?
2011. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Rendes valaszt is lehetne,adni,nem tudom miert kell szegeny fiut lehordani mikor csak segitseget kert. Elsosorban nagy aranyos toled,hogy igy torodsz a baratnoddel,latszik hogy nagyon szereted. Mikor megtortenik ,hogy ejjel felriad,oleld szorosan magadhoz ,simogasd es mond szep lassan neki ,hogy nyugodjon meg,mert nincs semmi baj es itt vagy vele,mond h bujjon oda hozzad es te nagyon vigyazol majd ra. Rendben lesz minden:).
2011. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, hogy nem tudsz olvasni. Meg arról sem, hogy írni...lehetsz akármilyen idős. ;) ;)
2011. szept. 24. 21:48
 6/22 A kérdező kommentje:
82%-os Megtisztelsz! Köszi :))
2011. szept. 24. 21:48
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne kísérned egy pszichológushoz. Ha valaki éjszaka rendszeresen, ilyen rémületben riad fel, hogy azt sem tudod hogyan nyugtasd meg, annak oka van.

Vizsgáltassátok ki.

2011. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ööö ez más dolog szerintem. Nem azért nem tudom, hogy hogy nyugtassam meg, mert még nem sikerült, hanem még nem volt rá alkalmam. Amúgy rémálmai vannak, az a kiváltó ok.
2011. szept. 24. 21:51
 9/22 anonim ***** válasza:
Ó, szegény de mitől riad fel minden éjjel? :O Nekem is volt régebben, hogy felriadtam éjjel és sírtam, akkor anya átölelt és megnyugtatott... Ki kéne deríteni, hogy ez mitől van és az okot megszüntetni, mert ez nem egészséges. =/
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 greeen ***** válasza:
jaja jogos!A csajnak csuszik a kuplungja!Vigyétek el agytúrkászhoz mert rémeket lát!vagy etess meg vele 6-8 konyakosmeggyet
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!