Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintem érdekes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintem érdekes. Megismerkednétek egy nagyon kedves testépítővel? Kicsit furán hangzik.

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy nagyon izmos pasi ,testépítő alkatú és egyébként nagyon kedves és tiszteli a lányokat... ,ilyenkor ti a nagyon izmos srácra úgy tekintetek mint egy nagyon hájasra és épp ezért lenézitek?????? vagy csak egyszerűen lenézitek????? mert gondolom a nagyon izmos nem jön be....
2009. okt. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
juj ha télleg olyan nagyon izmos akkor nem:S
2009. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem igazán jön be, de enyhén izmos az igen. De ettől föggetlenül nem nézem le őket. Nincs miért lenézni..
2009. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon természetellenes ahogy egy testépítő kinéz, és ijesztő is.. Nem nézem le érte, mivel nem is ismerem! Viszont biztos vannak olyan lányok, akiknek meg pont hogy ez jön be :)
2009. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen szinten még elmegy


[link]


na ilyenek már nem.


nem tudom melyikhez állsz közelebb. ha az elsőhöz, akkor igen, szívesen megismernélek. de ha a másodikhoz, akkor nem. nem azért mert hájasnak néznélek vagy valami, hanem mert egyszerűen természetellenes és számomra visszataszító. de szerintem a többi nő is így van ezzel.

2009. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,főleg az uccsó hozzászoló!
2009. okt. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!