Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

A napokban beszélgettem azzal a sráccal,akit néhány hete egy esti utcabálon ismertem meg. Már akkor fura volt nekem valamiért a srác. Aztán tegnap előtt,elkezdett kérdezősködni,hogy volt e már komoly kapcsolatom,milyen elvárásaim vannak egy fiúval szemben,milyen fiúk jönnek be stb.Én szívesen válaszoltam ezekre a kérdésekre.

Én is ugyanezeket megkérdeztem tőle,lány verzióban..

Mondta,hogy nem tudja,de kb.olyan 12 barátnője volt.(mindenféle kapcsolata volt,volt komoly,nem komoly stb)

Kérdezte tőlem,hogy sok?Mondtam:neeeeem,neeeem..

Erre azt írta,hogy szerinte nem sok 17év alatt simán jó a 12.

Hát kicsit furcsán néztem,még jó,hogy nem látta a reakcióimat..


Én sose voltam az a nagy társasági ember,aki sokat bulizik meg ismerkedik.Ő meg ilyen körülbelül. Én mindig a komoly kapcsolatokra hajtottam.Lehet ezért fura nekem,hogy neki ennyi barátnője volt,meg ennyi ilyen olyan kapcsolata..


Megkérdezte tőlem,hogy nálam mit jelent az,hogy fura?Ekkor elmagyaráztam neki.


Feltette nekem utána azt a kérdést,hogy miért ő milyen?

Elmondtam,hogy nem tudom valamiért eldönteni,mert én szerintem még nem ismerem annyira,de majd ha lehullik a maszk akkor majd eltudom.


Véletlenül elszólta magát,hogy "akkor eddig jól csinálom.:D:P"


Megkérdeztem miért??


Azt felelte erre,hogy "mert nem szeretek senkinek se megnyílni..Szeretek titokzatos maradni:)de ha úgy gondolom,hogy megbízhatok valakibe akkor megnyílok.:D"

Ezután,elterelte a szót és lelépett,hogy neki mennie kell,majd jön..


Jó megértem,hogy nem fog megnyílni egy olyan lánynak akit épp,hogy 4 vagy 5 hete ismer..


De azért engem ez kicsit megijesztett amit mondott..


Az elején még izgalmas,hogy megkel fejtenem őt,mint egy rejtvényt,de ha ezt így fogja hosszú ideig csinálni,megfogom unni és inkább lelépek.. Úgy,hogy azt se tudom milyen valójában,csak azt,hogy folyton játssza a titokzatos,elérhetetlen fiút...


Eléggé elgondolkoztam ezen a dolgon,hogy megéri ez nekem vagy inkább lépjek le akármennyire fáj és keressek mást.


Nektek mi a véleményetek?Próbáljam meg vagy inkább most lépjek le amíg nincs késő? Fiúk,ti mit szólnátok ahhoz ha megtudnátok,hogy a kiszemelt lány ilyen dolog miatt lépne le és keresne mást?? Szerintem ezt a játszmát nem a napokban,hetekben fogja abbahagyni.. Jövőhét pénteken találkozunk.Még megtehetem,hogy lemondjam az egészet időben..


2011. szept. 25. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

:) érdekes amúgy kapcsolatba derülne ki milyen is valójában.

Mondhat 1000 dolgot, hogy ő neki milyenek voltak a kapcsolatai stb...De például van olyan ismerősöm, aki játszta a mácsót és még jól is!! tehát teljessen elhinné róla az ember, hogy volt vagy 1200 csaja vagy ilyesmi. Sőt a lányokkal is úgy beszél mint valami alfa hím. Aztán ezek mögött meg még barátnője se volt. És nem mondhatnám, hogy ez miatt lenne csicska mert tényleg olyan dolgokat mond amiket elhisznek mert még igazak is:D:D sőt néha többet tud a nőkrök mint akinek már volt mondjunk 20. Szerintem egy teljessen átlagos fiúval van dolgod nem nehéz elérni egyáltalán. Ez a titokzatossák csak arra való, azt akarja veled elérni ,hogy nyiss felé mert ő nem fog. Hogy te szeress belé ne ő beléd.:D ezek stb.

Aztán, ha összejöttök akkor mondjunk , ha nem lesz komoly a kapcsolat akkor könnyebben eresszen, ha mondjunk te szakítasz vele tudja le szarni ne rágódjon rajtad. És, ha mondjunk hosszabb akkor ő eresszen. Tehát nem bonyolult:D simán ki lehet játszani, ha ügyes vagy.

Vannak ennél bonyolultabb emberek is....19/f

2011. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,azt kihagytam,hogy mondhat bármit,hogy hány barátnője volt de engem ezzel bizonytalanít szóval már most azt fontolgatom,hogy lelépek..
2011. szept. 25. 14:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába keres,hiába mondja,hogy várja a találkozót,hiába mondja,hogy sokat gondol rám. Nem tudom eldönteni mi lenne a jó.:/
2011. szept. 25. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne add meg neki amit akar, húzd az időt és az agyát :)
2011. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!