Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A párom bemutatta az új munkatársát, átmentünk hozzá és ott voltunk pár órát. A fiúról elötte már rengeteget beszélt, képről már láttam, akkor nem tetszett, de élőben valahogy egyből megfogott.Amikor odaértünk akkor egyből ő elkezdett sütögetni(eredeti szakmája szakács, de most nem azt csinálja),tele van tervekkel, rendes, aranyos, amikor hazaért a barátnője, tökre irigyeltem őket mert a fiú olyan szerelmesen és kívánósan nézett a párjára. És ez tökre hiányzik nekem, azóta egyfolytába arra a fiúra gondolok, hogy de szeretnék a barátnője helyébe lenni. A párom szeret de már nem érzem azt hogy kívánna(heti 1-2 alkalommal ha szeretkezünk,d e úgy érzem csak azért teszi h. meglegyen a heti legalább 1, vagyis olyan kötelező program), mi nem járunk sehová, a páromnak csak tervei vannak, de nem tesz érte semmit. Igaz mondogatja, hogy majd ő is süt nekem sütit meg ilyenek, de mindig csak idáig jutunk el, h. csak mondja, de semmi nem történik...:-(

Azt se tudom miért gondolok ennyit arra a fiúra, hisz nem is ismerem, cska amit a párom mesél róla, állandóan nézegetema neten a képét titokban reménykedem, hogy ő is gondol rám, pedig tudom, csak áltatom magam és nem szabadna ezt tennem, szeretem a páromat, de úgy érzem már nem tesz boldoggá mert nem olyan mint az elején. És mielött azt mondanátok, mondtam neki hogy rossz, hogy nem érzem, hogy kívánna, meg csak heti 1-2 alkalommal bújunk össze, meg nem megyünk sehová stb. 25-26 évesek vagyunk,2 éve vagyunk együtt és együtt is élünk(bár szülőkkel)


2011. szept. 26. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor szervezz te programot. Hívd el.


Ha nem jön, és nem használ semmi ,akkor mozdulj ki, menj el haverokkal. Legyél máshol. Ha így sem érzi hiányod, mond meg, hogy kihűlt a szerelem és nincs törődés sem. Szóval game over.

2011. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, a kapcsolatod rendesen összeomlófélben van. Próbáld meg megbeszélni a pároddal a dolgokat, hogy neked mi jó és mi rossz, és miért. Ha nem hajlandó komolyan tárgyalni, akkor én a helyedben nelgondolkodnék azon, mit vársz a kapcsolatodtól. Nem azt mondom, hogy feltétlenűl szakíts, hanem próbáld megmenteni a dolgot. Lehet, hogy a párodnak csak épp rossz időszaka van, stresszes a munkahely miatt, stb. Az új munkatárs iránt meg szerintem csak azért vágyakozol, mert megtestesíti azt, amilyen férfit te is akarsz magad mellé. Beszéld meg ezt is a pároddal. Szorítok nektek!
2011. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát remélem, hogy ezek az érzések nem komolyak, csak valami fellángolás, mert ők elég jóba lettek...

Igazából én eléggé nem vagyok megelégedve magammal, és ez eléggé kikészít, hogy nem érzem azt hogy a páromnak kívánatos lennék. Hiába mondja, hogy neki tetszem és nem vagyok csúnya meg sexi vagyok, ha ő épp nem karja akkor akár fejen is "állhatnék". A programokkal meg úgy van, hogy mondogatja, hogy akkor legközelebb elmegyünk ide-oda,de mire eljön a legközelebb akkor már megint nincs kedve, vagy fáradt vagy csináljunk valami mást(többnyire filmnézés), vagy már túl késő van stb.

Azt tudom, hogy szeret a párom, csak úgy érzem ő nem tesz meg semmit azért hogy meg is tartson, persze megölel, meg megsimogat, ad puszit, de tovább nem megy...

2011. szept. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!