Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a történet mint ,ahogy az érzéseim is.


Van a jelenlegi barátom(pasim) T./22 és van egy barátom(ismerősöm aki akkor ez esetben a legjobb ismerősöm) B./18

T.-vel másfél éve vagyok együtt ,mondhatjuk hogy viszonylag boldog párkapcsolatban.B.-vel egy éve fűztük szorosabbra az ismeretségünket az előtt tudtuk ki a másik,de nem sokat foglalkoztunk egymással viszont mióta felvettük a kapcsolatot teljesen magunkra találtunk egymásban és azóta ő szerelmes belém.Viszont azt nem tudom hogy én is e belé?

T. sokszor utazik el hétvégente és ekkor B.vel és a közös baráti körünkkel eljárunk szórakozni.Ami többnyire új zajlik hogy B. megpróbál engem féltékennyé tenni azzal ,hogy lányokkal táncol,a barátnőmet csókolgatja és tudja hogy ez engem idegesít.Majd az este végén amikor általában mindenki nálam alszik ,valahogy mindig ő keveredik mellém aminek az a vége hogy szerelmet vall.Utoljára egy éve engedtem neki hogy megcsókoljon (mondanom sem kell hogy nem tudtam azóta sem elfelejteni)egy ilyen estén és most a hétvégén ismét de azóta szüntelen vágyat érzek afelől hogy tovább is jussak vele.Viszont ő azt mondta hogy nem akar tőlem csak szexet hanem hogy hagyjam ott T.-t és legyek az övé.Persze én ezt sosem mondom el a barátomnak.

Nem tudom mi tévő legyek?

T.-vel vannak kisebb problémáink,de,azok nem komolyak.Mellette biztonságban érzem magam,de ezáltal túl monoton is a kapcsolatunk.

Ha B.-t választom elvesztek egy barátot ,de nyerek valami újat ami nem tudom hogy milyet lehet.

Nem akarok két szék közé esni.

Talán ha megszakítanám a kapcsolatot egy időre B.-vel akkor visszajönne az eszem és nem gondolnék rá és biztos lennék a dolgomban T-vel

Valaki tud ehhez mit hozzászólni?

én 18 éves vagyok.


2011. szept. 26. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az en esetemben B tudott T -röl. Es akkoris bejöhetett volna hozzam, ha nagyon akar, mert meg lett volna ra a lehetösege, de ö nem akart, es jobb is ez igy. Köszönöm a jokivansagot! :-)
2011. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Miután elolvastam azt hiszem észhez tértem.Láttam volt aki a saját fájdalmát is beleírta azzal hogy engem leribancozott,de azt hiszem valójában ez segített az legtöbbet.

Egyébként kihagytam a történetből hogy T. jelenleg egy lánnyal lakik együtt (amivel nem igazán tudok mit kezdeni) és mindezek mellet a létező összes barátja ellenem uszítja pusztán unszimpátiából és emiatt már rengeteg megaláztatás ért (és nem is védett meg semmilyen formában,arra hivatkozva hogy ők a barátai és nem tud mit csinálni),de mindig is úgy gondoltam hogy nekem T. a fontos nem pedig az ismerősei tehát ezt eltudom "viselni".

B. pedig a barátom marad,ha párkapcsolatba lépnék vele ,elveszteném a barátom ,a pasim és kapnék egy harmadik fiút aki ki tudja milyen lenne.

T.-t biztos nem hagyom el addig amíg nem találok nála jobbat.

B. pedig nem jobb nála.

Köszönöm

2011. szept. 27. 21:24
 13/14 greeen ***** válasza:
Én jó értelemben ribancoztalak le.Semmilyen fájdalom nincs bennem ,vagyis ha rám gondolsz akkor nagyon rosszul értelmezted!Szerintem szükség van ilyen "ribikre" is!Ezér dugtam már meg pár anyukát!Úgyhogy ne vedd rossz néven...
2011. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj,de a ribanc nem pozitív jelző :D!

Egyébként valóban félre értettelek,de ezzel tértem észhez szóval tényleg köszönöm.

2011. szept. 27. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!