Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy érzem beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy érzem beleszerettem (amit vele is közöltem), de ő nem tudja mit érez "barátja" és irántam se...Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal (személyesen láttam, de iwiw-n kerestem meg, és vettem fel vele a kapcsolatot). Beszélgetéseink elején már kiderült, hogy van barátja, de állítása szerint már nem olyan a kapcsolatuk mint az elején (nem szerelmes már). Nem tudom jól tettem-e, de elhívtam randizni, érdekes módon ő is belement, amit újabb, és újabb randi követett. (A lány a barátjának is elmondta ezeket, hogy velem lesz azokban az időpontokban.) Már megvolt minden ami egy átlagos kapcsolat kezdete szokott lenni, simogatások, csók... Sokat beszélünk róla, de nem sikerül dűlőre jutni.

Én úgy érzem beleszerettem (amit vele is közöltem), de ő nem tudja mit érez "barátja" és irántam se. Ti mit tennétek a helyemben? várjak, vagy próbáljak továbblépni(amit egyszer már próbáltam, de nem bírtam ki sokáig hogy ne keressem fel)? Mert nem tudom elképzelni mi zajlhat le ilyenkor egy nőben. Barátaim között is megoszlanak a vélemények.


2009. ápr. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Ebben minden benne van: http://www.youtube.com/watch?v=XWlExM4ZZBQ


Tuti le leszek pontozva, de lesz akinek vidám perceket szerzek majd:P

2009. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi ideje van együtt a pasijával.. mert ha régóta akkor lehet hogy nem érzések miatt, de megszokásból nem tud elszakadni tőle... Mondd meg a csajnak konkrétan hogy döntse el mit akar mert ez a "Hárman-Párban" feeling nem igazán jó se neked se a másik fiúnak gondolom...
2009. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fog tetszeni, de olyan lánnyal nem kezdenék, aki így nyíltan, minden lelkiismeret-furdalás képes egy másik sráccal randizni.

kérdés, hogy a lány mondta-e, hogy a barátja tud a találkáitokról? mert ha más forrás nem erősítette meg, akkor lehet, hogy csak kicsit szórakozni akar, és közben nincs is szó semmi szakításról...

2009. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!