Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan férfiba, akinek barátnője van. Mit csináljak? (légyszi értelmes válaszokat! ). Leginkább olyanoktól kérdezem, akik már voltak ilyen helyzetben.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

1. csaj vagy???

2. nemtom....

2010. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el addig, míg együtt vannak. addig meg várj türelmesen, ne mássz rá a pasira, ne kavarj be nekik, mert úgyis visszanyal a fagyi!
2010. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Háát nehéz helyzet. Várj... Lehet csak egy fellángolás és elmúlik. Semmiképp ne próbáld elhódítani abból csak a baj lenne.
2010. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző vagyok bocs nem láttam,hogy közben írt valaki.
2010. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!