Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos vagyok, beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos vagyok, beleszerettem egy szintén családos emberbe? Válás kizárt? Vajon meddig leszünk képesek szeretni így egymást? Van valaki hasonló helyzetben, mint mi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is csalàdos anya vagyok,éàs én beleszerettem egy férfibe aki most vàlt el,kb 1 éve....

Nagyon fontolgatom a vàlàst,de egy pici baba mellett sajàt lakàs nélkül nehéz.

Màrpedig a gyerekem jövöjét tartom a legfontosabbnak.

És mi van ha a màsik férfi nem is akarja olyan komolyan viszonozni az érzéseimet?????????

Nagyon nehéz,tudom.

Ha megcsalod a pàrod,lebuksz lehet,meg a lelkiismereted is bàntani fog.

Vàrj,mig ki nem forrja magàt a dolog.

Lehet csak fellàngolàs.

Ha huzamosabb ideje tetszik,és te is neki,és van biztos hàttered jelenlegi parttnered nélkül is,akkor keresd a boldogsàgodat!

2009. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen gyerek szemszögéből válaszolnék; Ha van gyerek akkor félre ne lépj, hagyd is abba idővel az érzések úgyis elmúlnak + gondolj bele, ha az előző hozzászólás szerint anyagi háttérel rendelkezel és különváltok ki fogja kapni a gyerekeket ^^ ? nem az aki félre lép szerintem....Ha nincs gyerek és csak 2en vagytok akkor még annyira nem gáz, de ha gyerek is van a képben akkor én max. akkor tudnám elképzelni a különválást ha az már a család rovására megy pl. folytonos veszekedések a férjel való problémák (veri a családot, iszik-gépezik stb.). Egyéb esetben csak azért mert most beleszerettél valakibe mindent felrúgva azzal lenni....rohadt nagy önzés amit már nem engedhetsz meg magadnak ^^
2009. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!