Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollar1000 kérdése:

Mi a vélemény? Megcsal?

Figyelt kérdés
Sziasztok,. Segítsetek!!!!Most tudtam meg hogy nagy a valószínűsége hogy a párom megcsal,,régi volt a gyanúm.És ezért hogy ne derüljön ki egy harmadik személy a közvetítő a nő meg a párom között.Hogy derítsem ki??? A párom nem tudja hogy tudom a titkát.Egy munkahelyen dolgoznak.Tapasztal,asszonyok segítséget is kérem irhátok privátba is .Teljesen kivagyok.Köszönöm ha irtok.
2011. szept. 27. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Drágám,milyen élet az olyan ahol reggeltől estig szétvet az ideg?..vagy kiderül vagy nem,soha nem leszel nyugodt az ilyen kapcsolatban!!!!..ez egy ördögi kör!!!!!!!

..talán hagyd ott,mert ha igaz,hamar együtt lesznek!!!

...volt egy felmérés ahol kiderült,hogy a párok 98 százaléka megcsalja egymást...vagy megbízol benne,vagy hagyd ott a fenébe,mert ebbe csak te fogsz belerokkanni!!!

2011. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15éve együtt vagyunk,,hogy hajam ott? Annyi a bizonyiték hogy facebokkon tartja a csaj a kapcsolatot.Nem tudja hogy tudom a jelszavát.Belenéztem! vesztemre! Mert akkor láttam hogy az a nő az össze kötő a párom álitolagos szeretőjével.
2011. szept. 27. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

megint én!!!...15 éve?...drágám az emberek orrba szájba csalják egymást,már az első 1év után...és tudod 15év után..már bocs de ez,nem meglepő...biztos csinos vagy,de egy idő után,bárkit meglehet unni!!!!!..nekem van kb..20 közeli ismerősöm abból talán egy amelyik hűséges..a többiről tudom,hogy nem!!!!!..ismerem az érzést,én is kutakodtam folyamatosan,a végén ebbe örültem bele...nem derült ki,de egyértelmű volt,hogy már másra koncentrált..

..a végén engem hagyott ott a bizalmatlanságomért...egyszer hajnal 3-kor kapott egy sms-t..mondom,ki volt ez?...á...senki csak a munkahelyi buliról hiányolnak....aha persze,akkor hívd már fel,és kérdezd már meg,hogy miért zavarnak minket ilyenkor?...á dehogy,ez az ember az kevesebbet ér mint amibe az sms kerül!!...hát,így kezdődött minden,a többi már történelem!!!!!...soha nem tudtam volna ezek után megbízni benne!!!!!!..most őszintén,van ennek értelme?..inkább helyet adok egy másik szerelemnek!!!...igen,olyan már biztos nem lesz mint az előzővel soha!!!!!...de, mással boldogabb és teljesebb még lehet!!!!!...azóta élek igazán!!!!!!!

2011. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja..és még valamit..ezeket az oldalakat pont erre találták ki!!!!....csak nézzél meg egy pár nőt!!!!...35 kép csak magukról!!!!!...változatos pózokban.....a pasijukról pedig,egy árva darab se!!!!.pedig van nekik!!!!!!

..na ennyit erről!!!!!!!!!

2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,,De mégis mit kezdjek evvel a helyzettel?Hogy tudom rá bizonyítani?Mert letagadja! Erre már rájöttem.egy helyen dolgoznak.Szimatoljak? hogy?Ő kocsival jár én gyalog.fogadjak nyomozót?Mert most sem tudtam volna meg ha nem tudom a facebok jelszavát.rá kattintottam és véletlen derült ki hogy egy harmadik fél van kettőjük közt az az informátor.Ő szervezi a randit vagy nem is tudom.De azért köszönöm,ha okosabbat tudna mint amilyen én vagyok írjon,.őn mit tenne?
2011. szept. 27. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:

egyenlőre nézegesd a facebook-ot,talán hibázni fognak egy levéllel....de mindig töröld az előzményeket!!!!!!!

...és ha kiderül a viszony mit csinálsz?..megbocsájtasz neki?..mert ha igen,akkor nem mindegy,hogy megcsalt vagy nem?...vagy lenyeled,mert hozzád megy haza,ami jó nagy baromság...nem is értem az ilyen nőket!!!!..vagy fogod a cókmokódat és elmész ....így nem lehet élni,ennek semmi értelme,csak rámegy az egészséged!!!...a szex nálatok milyen gyakori?..kíván téged?

2011. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a fúra hogy majdnem naponta.van szex.De az az durva hogy amióta megtudtam a dolgot az az érzésem hogy nem rám figyel,,illetve az hogy csak a gyakorlatban van velem.Tegnap mikor haza jött,,,Úgy csináltam mintha felhívtak volna,,,és mintha telefonon tudtam volna meg a másik nővel való viszonyát.nem mondtam meg hogy az üzeneteket,én olvastam el,és aszt sem hogy lementettem. Megpróbáltam körbe írni neki a """a hallottakat"És ledöbbentem amikor aszt monta hogy nem létezik,ő nem beszélt senkivel nem akart találkozni,stb.Mért tagad?hát a saját szememmel olvastam el hogy a harmadik félell,beszél,,facabokkon.Szoval a bizonyiték megvan de hogy rakjam az orra elé? mert ő nem tudja hogy ismerem a jelszavát.Ha csak oda ba,,,,,om neki akkor lebukok.
2011. szept. 28. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:

hát még jó hogy tagad!!!!!...mindenki tagad!!!!!!

...most csak azt érted el,hogy jobban odafigyeljen minden kis apró dologra....sokkal elővigyázatosabb lesz!!!!

..kifog találni más dolgot,hogy találkozzanak,csak azt nem értem,hogy minek egy összekötő?..ennek semmi értelme!!!!!

...akkor inkább csinálna egy másik e-mail amit csak egymás között használnak..nem?????

..majdnem mindennap szex?..hát,akkor én nem vagyok annyira biztos,hogy van valami!!!!...néha késik otthonról,vagy túlóra stb?..lenne ideje ilyesmire????

....mond meg neki,hogy menjetek el egy párkapcsolati terapeutához,mert neked szükséged lenne rá!!!....ott majd kitálalhatsz mindent,ott nem fog tudni hazudni,a szakember azonnal mindent fog tudni,hogy megcsal vagy csak ártalmatlan flörtölés.....amúgy munkahelyen kivédhetetlen a flört,abba még semmi nincs!!!!!!

...én imádtam a páromat,soha nem csaltam volna meg,de a munkahelyen néha én is flörtölgettem,de valójában senki sem érdekelt komolyan,ez csak olyan...ártalmatlan !!!!!

2011. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!