Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt, de légyszi, ne linkekkel segítsetek.


Szóval, a barátnőmmel már több mint, egy éve vagyunk együtt, az első lány, akibe tényleg szerelmes lettem, akivel elvesztettük a szüzességünket, stb, stb. Én idén egyetemre kerültem és a fővárosba jöttem. Ő még végzős gimiben, viszont ő oda akar egyetemre járni és nem akar a fővárosba jönni.


Kb egy hónapja nem találkoztunk, mert közbejött pár dolog, ami miatt nem tudtam lemenni hozzá, a szülei meg nem túl kooperatívak, ha a kapcsolatunkról van szó, tehát ő nem tud feljönni Pestre.


Szerintetek van úgy értelme folytatni, hogy valószínűleg sok év távkapcsolat lenne? Én szeretem, ő is engem, de (és tudom, ez hülyén hangzik), de nem vagyok biztos benne, hogy végig ellen tudnék állni a kísértésnek.


Ja, igen, talán rá tudnám venni, hogy Pestre jöjjön, de az csak miattam lenne, nagyon nem akarja, tehát nem kérhetem ilyenre. Félek tőle, hogy feljön Pestre és pár hónapra rá szétmegyünk, akkor aztán szegénnyel teljes kicseszés lenne...


Szóval, szerintetek van értelme?


20/F


2011. szept. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de szerintem nincs. Ha már az jár a fejedben, hogy mit kellene csinálni és nem vagy biztos magadban akkor hagyd, inkább keress mást.


22F

2011. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A próbaidõ majd megmutatja, hogy kelletek-e még egymàsnak. Ne akard felvinni Bp-re, ha nem akar. Lehet, hogy igy elmùlik a szerelem, mert eleve te képes lennél megcsalni.Egyébként ki lehetne birni a tàvolsàgot, csak tudni kell az idõvel gazdàlkodni.
2011. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy képes lennék-e megcsalni, mert tényleg szeretem, de ez minimum 5 év távkapcsolat és sajnos nem merném biztosra venni...

Gazdálkodni az idővel? 1-2-3 hetente találkozhatnánk 1,5 napra, ami kb egy film és egy szex... :(

2011. szept. 28. 13:59
 4/6 napietus ***** válasza:
nincs értelme. mindketten feleslegesen kötnétek magatokat egy gyakorlatilag nem létező kapcsolattal.
2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát sztem nincs értelme, bocsi, de a távkapcsolat ha még nem sok idő az oké, de több év az sok :S

és téllegne kérd arra h felmenjen tanulni, mert azán megbánhatja, és te tuti nem birnál ellenállni a kisértéseknek, és ha megcsalnád azzal meg őt bántannád csak..://

2011. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van értelme folytatni addig, amíg meg nem csalja az egyik a másikat.
2011. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!