Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van keresnivalónk egymás mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van keresnivalónk egymás mellett?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: a barátommal 4hónapja vagyunk együtt, igaz már 4éve ismerjük egymást és Ő már 3éve arra várt,h együtt legyünk, persze ez idő alatt találkozgattunk pár alkalommal és sokszor beszélgettünk msnen.... de csak 4hónapja gondoltam úgy,h próbáljuk meg, hiszen imádtam vele msnen beszélgetni,megértett ill vmi vonzott/vonz benne.Mostanában viszont sokat veszekedünk,hülyeségeken,aminek mégis jelentőséget tulajdonítok...sokszor bánt meg olyasmivel,amit nem szán annak,egyszerűen elég negatív ember(persze erre Ő azt mondja,h csak reálisan látja a világot)és ezektől a "beszólásoktól" rosszul érzem magam.Az elmúlt 3hétben sokat sírtam amiatt,h vajon van-e helyünk egymást mellett?!Amikor talizunk biztos h veszekedünk,nem azonnal,de egyszer tuti kitör a balhé.Sok mindenben különbözünk,de szeretem...a kapcsolatunk is ilyen rapszodikus, olykor jól elvagyunk,utána vitázunk és befordulunk.Hozzáteszem sajnos már fél éve nincs munkám és nem találom a helyem a világban:((persze még mindketten a szüleinknél élünk)Csökkenhetnek a konfliktusok vagy csak rosszabb lesz a helyzet?Van keresnivalónk egymás mellett?23/L
2011. szept. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! A helyzet nálam elég hasonló. Én 24L vagyok, és a párommal 3 éve ismerjük egymást, és 1,5 éve vagyunk együtt. Nálunk ez a veszekedős rész úgy egy éve kezdődött, és azt hiszem, hogy ez szükségszerű, mert a különbözőségeknek össze kell csiszolódni, ami bántja a másikat, arról BESZÉLNI KELL, ami persze akkor aktuálisan konfliktus helyzetet teremt, viszont hosszabb távon gyümölcsözőbb, mint a folyton nyelek folyton nyelek, de jól elvagyunk típusú párkapcsolat "építés".


A lényeg az, hogy van-e, lesz-e olyan pont, ahol azt mondod, hogy nem tudod tolerálni, annyira zavar, hogy hiába a szeretet, akkor sem megy a párkapcsolat.


És a lényeg még, hogy akkor marad meg a párkapcsolatod, ha nem a szerelemre épül. Hanem a mély szeretetre. A miénk ilyen. Így aligha akad olyan, amit egy nagyobb veszekedés után (ami tarthat napokig) ne tudnánk megoldani, persze, nem zárom ki ennek esélyét. Viszont az majdnem biztos, hogy ha csak szerelemre, irracionális ködfelhőre épül az egész, az "érzésre" amit a másik iránt érzel, akkor pukkad az egész...


Szerintem próbáljátok átismételni együtt, hogy mi az ami miatt a másikat szeretitek, mik azok a dolgok, amiket értéknek, jónak, kivételesnek láttok a másikban, ami miatt a másik az egyetlen. és ezt újra és újra...

2011. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak beszélgettek, vagy dugni is szoktatok? ugyanis szex a lelke mindennek. ha az nem működik, akkor a kapcsolat sem fog.
2011. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szex terén nincs probléma:)ha már elkezd simogatni,akkor felizgat...
2011. szept. 28. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor többet kéne szexelnetek. ha vitáztok, akkor szexel fejezzétek be.


de vigyázz, ha többször megfordul a fejedben, hogy jobb lenne ha vége lenne, akkor tégy úgy. mert ugye nem okkal mondja ezt az agyad, vagy a szived.

2011. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Szerintem már az sokat segített,h kiírhattam magamból.Megpróbálok toleránsabb lenni és beszélgetéssel megoldani a dolgokat...amúgy mondom a szex-szel nincs gond,egyelőre 2napot találkozunk egy héten,de szexelünk rendesen:)
2011. szept. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!