Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jófiú aki engem nagyon szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiú aki engem nagyon szeret, én őt nem ennyire. Folytassam?

Figyelt kérdés

Néhány hete együtt vagyunk, előtte is persze találkozgattunk itt-ott. Nagyon kedvel, azt is mondta már hogy szeret de nem hiszem hogy tényleg így volna mert hát ennyi idő után..?

Mindenesetre én még ismerkedem vele, nem vághatom rá h: én is téged, ha nem így van. De nem gondolok rá minden nap, nem érdekel annyira a véleménye, nem akarok mindenáron találkozni vele és látni őt.. nem vágyom rá annyira. szerintetek így is folytassam vele és örüljek, hogy valaki ennyire figyelmes velem és ennyire kedvel vagy esetleg hagyjam ezt a kapcsolatot?


2011. szept. 28. 20:44
 1/6 DakotaDamon ***** válasza:

Lehet, hogy én pont fordított helyzetbe kerültem...

De szerintem még ne szakíts, hagyd, hogy kialakuljanak a dolgok, ha egy kicsit is kedveled.

2011. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sosem értettem az ilyen?

ezért félek a párkapcsolatoktól, mivel a legtöbb csaj nem képes a "felhőtlen" szeretetre vagy csak kapcsolatot akar de semmi komolyan


meg tudnád fogalmazni mi okozza ezt?

2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DakotaDamon ***** válasza:

Látod, nekem pont az ellenkezője a problémám. :) Egyszerűen odáig vagyok érte. Ő és csak ő. És komolyan gondolom. Persze nem azt mondom, ha holnap megkérné a kezem, akkor már rohannék a templomba, de pár év múlva akár azt is. Az olyan, amiben nincs szeretet, ragaszkodás, bizalom, nem is kapcsolat.

De a barátom nem tudom, hogy gondolja. :/ A jövőjébe nem úgy tűnik, hogy belelátna engem is. :( Nem azt mondom, hogy tervezze meg a közös életünket, de mikor együtt vagyunk, ne azon kezdjen el filozofálni, hogy milyen lesz a felesége. Ami a leírás alapján nem lehetnék én.

2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom, mit tegyek mert fordított esetben én lennék "veszélyben". Mondta az egyik válaszoló, hogy ezért fél a kapcsolatoktól. Igen, én is félek, félek hogy átvágtak ha túlságosan a felhőkben járok.. onnan viszont nagyot lehet zuhanni. : s
2011. szept. 28. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hülyítsd szegényt, ha nem jön be külsőre (márpedig úgy látom, nem jön be), akkor szakíts vele!
2011. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be egyáltalán, és nem is érdekel kicsit se akkor szakíts most amíg nem késő. Így is rossz lesz neki, de akkor is jobb.


Amúgy meg ha tetszik akkor miért nem lassíttok és beszélgettek még többet, hogy megismerjétek még jobban egymást. Írd össze azokat a kérdéseket amik nyomják a lelked és még nem tudod, és kérdezd meg tőle.

2011. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!