Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, fontos nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, fontos nekem, de egy másik lány elvarázsolt?!

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni, barátnőmmel (15l) nem régóta vagyunk együtt, nem érzem magam szerelmesnek... Ma viszont találkoztunk a barátnőivel és volt közöttük egy lány aki teljesen elvarázsolt, a mosolya mindene tökéletes. A barátnőm a totál ideálom, viszont jött ez a lány és leesett a 20 filléres, nem tudom mit tegyek. 17f
2011. szept. 29. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg Hermione Granger. Fenekeld el keményen.
2011. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lássuk csak... nem vagy szerelmes a barátnődbe, ráadásul más tetszik... nekem ez nem valami bonyolult, pedig közel sem vagyok zseni
2011. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem régóta vagy együtt a mostani barátnőddel és nem vagy szerelmes akkor inkább most beszéljétek meg, hogy lezárjátok a kapcsolatot és semmikép se kavarj a háta mögött (egyrészt úgyis megtudná mivel a barátnője).

Egyébként nézhetnek most hülyének az emberek, de én kerek-perec elmondanám barátnőmnek azt, hogy az a másik lány tetszik. (nagy baromság lenne?)

2011. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Napfény, pitypang, kenderspárga. Legyen ez a patkány sárga!"
2011. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaguar Warrior ott a pont
2011. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy egy másik helyen beszólt,de most azt kell mondjam Jaguar Warrior-nak van igazaa.
2011. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pofon egyszerűnek tűnik, bár lehet, hogy csak azért, mert külső szemlélő vagyok. :)
2011. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!