Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan érzés bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Miért van olyan érzés bennem, hogy a szüleim előtt szégyellem a barátnőm? (magát a kapcsolatot)

Figyelt kérdés

ha mondjuk utcán mennék egy lánnyal átkarolva..mindig csak azon jár az eszem hogy nehogy szembejöjjön valaki ismerős. de általában velem mindig ez van ha ismerkedésről van szó, ha egy barátommal/haverokkal megyünk és szembejön valaki ismerős, nekem olyan kellemet ,leállni dumálni vele miközben haverom nem ismeri..


pláne egy lánnyal...és NEM IS A CSAJT SZÉGYENLEM , mer ha nekem barátnőm van akkor az azért van ,mert tetszik és aki tetszik nekem ,szívesen vagyok vele. akit nem fogok szégyenleni..


idővel elmúlik ez az érzés ,vagy valamit kéne tennem?

18f


2011. szept. 30. 16:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ha tudnád mennyire vágyom komoly kapcsolatra...:\

van egy nagyon jó barátom ,azelőtt csak haverok voltak, és azóta rájöttem hogy mennyire más mikor nem csak hülyülni tudunk.nem is szeretem azt

2011. szept. 30. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!