Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kéne kezdenem ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kéne kezdenem ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel akivel egy hónapja ismerkedtem meg, és igazából eléggé megkedveltem. Tulajdonképpen mindenki azt hiszi, hogy járunk, mert elég sok időt töltünk együtt.

A barátságon túl vagyunk, nem egyszer voltunk együtt, de egyikünk se mondta ki, hogy járnánk...szexkapcsolat. Tudom ez minden férfi álma, de én nem olyan vagyok, így felhoztam neki, hogy ez most akkor mi? Nem tudtam belőle értelmes választ kicsikarni. Ezután pár napig nem beszéltünk.

Ma találkoztam vele és megmondtam neki, hogy ez így gáz, hogy ha ilyeneket csinál és úgy lefekszik valakivel akivel nem lenne együtt, akkor tudja, hogy micsoda.

Meglepetésemre azt válaszolta, hogy igen és utána láttam, hogy mindjárt elsírja magát. Azt mondta, hogy bárki akivel jó akart lenni, az utána összetörte.

Ezután még megkérdeztem, hogy számára semmit nem jelentettek az együttléteink? Erre nem tudott választ adni,és megkérte hogy hagyjam egyedül.


Remélem pár értelmes embernek volt türelme végigolvasni ezt, és a "ez egy ***** hagyd a 3,14csába" válaszoknál színvonalasabb megjegyzések is születnek majd. :)


2011. szept. 30. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj véleményem szerint nem tudja mit akar, viszont ezen a kérdésen had gondolkodjon még majd olyan 3-4 nap múlva beszélj vele és kérdezd meg tőle hogy járna e veled, és hogy te nem fogod összetörni a szívét, cserébe elvárod hogy ő se törje össze a tied.. szvsz:)
2011. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

'bárki akivel jó akart lenni"

a szerelem nem alamizsna!!!


valószínűleg nem tudja, mit akar, mit akarhat, azaz ő mit ér, és leértékeli magát, azért is adja magát könnyen. Lehet, nem is hiszi, hogy szeretheted.


Azt azért tudnod kéne, hogy hűséges hozzád? Értékelné, hogy többre értékeled őt, mint hogy csak "használjad" ?


Elég mínuszból indítjátok a kapcsolatot!

2011. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem add tudtára hogy támogatod, és megérted!

Legyél mellette, vígasztald meg. Ha ekkor azt szeretné, hogy hagyd egyedül, tedd meg, de tudasd vele hogy aggódsz érte.

2011. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt szó kapcsolatról, ezért nem is várom el tőle a hűséget, de a kérdésedre válaszolva találkozik más pasikkal is, de velünk nem történik semmi.(séta, beszélgetés) Mielőtt elmentem tőle még annyit mondtam, hogy ha merne kockáztatni megtudhatná milyen egy jó kapcsolat és távoztam.
2011. szept. 30. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezen el fog gondolkozni, és ha nem keres meg 3napon belül, akkor te keresd!
2011. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, mi ez a megbeszélés-mánia, pedig lány vagyok. Ha eljártok ide-oda, aztán hazaviszed és megdugod, azt együttjárásnak hívják, miért kell ezt kimondani? Ha kevesled a minőségi együtt töltött időt, akkor ne csak qrni fussatok össze, szervezz programot, beszélgess vele az aktuális dolgokról, de nem celebek magánéletéről, hanem mondjuk politikáról, világgazdaságról, olyan témákról, amik által hamar kiderül, hogy értelmes lány-e, csak kevés önértékeléssel, vagy egy sötét kis liba, aki bárkivel lefekszik, mert csak ennyit tud.
2011. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak qrni járunk össze. Voltunk közösen könyvtárban, fagyizni, kocogni, de mintha azt írtam volna, hogy sok időt töltünk együtt. Miért mánia az, ha szeretném nyíltan felvállalni azt, hogy együtt vagyunk? Ha felrángatnék egy lány kezére egy gyűrűt és ő nem venné le az azt jelentené, hogy jegyesek vagyunk? Azért kerestem meg, mert napok óta nem beszéltünk és ha baja van, vagy nyomasztja valami azt szeretném tudni. Esetleg nem -e pont miattam érzi magát rosszul?
2011. szept. 30. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Így kívülről nézve csak neked fontos ez az egész szar. Én a te helyedben nem törném magam, már elmondtad, hogy hajlandó lennél mindenre, innentől kezdve ha nem keres, az is válasz..


Döngesd meg ahogy a többiek is, ha már egyszer mindenkihez "jó", de ha ennél többre nincs igénye, akkor ne kínálgasd magad, utólag szégyellni fogod.

2011. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többször kellene találkoznotok,aztán majd kialakul.Persze akkor mással ne találkozzon.Utána bent lehet maradni a kapcsolatban avagy ki is lehet belőle lépni!
2011. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a "jó akart lenni" kicsit hülyén lett megfogalmazva, mondjuk azt, hogy "akit szeretett" és akkor rögtön nem úgy tűnik, hogy lefekszik minden jöttmenttel. :D

Természetesen én megtettem annyit, amennyit meg lehet, most már tőle függ, nyilván nem fogok könyörögni neki. :P

Ha nem keres akkor sem török össze, mert nem vagyok fülig szerelmes, csak kedvelem és látok lehetőséget benne.

2011. szept. 30. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!