Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne én legyek a "jó kislány"?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy elég rám nézni, és látszik, hogy túl jó vagyok. Nem tudom, hogy miért, pedig divatosan öltözöm, sminkelem magam, hordok kiegészítőket, járok szórakozni. Azért zavar, hogy túl jónak hisznek, mert szerintem nem vagyok az. És nem akarok csalódást okozni senkinek. 20l
2011. okt. 1. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha csinos vagy, tőlem rosszalkodhatunk
2011. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
benne vagyok, csak laza kis kufirc :)
2011. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Öltözz feketébe és kufircolj pár alakkal..Rúgj be.

Ölj meg valakit és rossz leszel! xD

2011. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én fiúban vagyok ugyan ez, elvilg túl jó, bár sztem meg.. Írj privit és kivesézzük ha gondolod.
2011. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok rá büszke, de részegen is láttak már. ennek ellenére én maradtam a jó kislány.
2011. okt. 1. 09:15
 6/19 anonim ***** válasza:
És akik ezt mondják, azok mit csinálnak másképp?
2011. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ez az h nem tudom. de valamit nyilván, mivel csak rám mondják.
2011. okt. 1. 09:22
 8/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a személyiséged olyan, ami miatt ezt mondják rád, de a kedvükért ne változz meg semmiképp ;)
2011. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A jó kislány-dolog azért maradt a fejükben mert valószínűleg részben igaz rád+az arcodhoz is illik...Ha "ki akarsz törni" akkor néha mondj kicsit betegebb dolgokat,talán..

Én is olyan helyzetben vagyok hogy annak látnak ami nem vagyok és nem tudom mit csináljak...

2011. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen ,hogy mit mondanak rólad!!!

A barátaid úgyis úgy ismernek amilyen vagy!ha csak nem vagy egy kétszínű álszent...

Remélem ez a legnagyobb bajod!!!!

2011. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!