Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lánynak reálisak az elvárásai?

Figyelt kérdés
Ezt írja: Én inkább az intelligens, művelt, több nyelvet beszélő, min. 3 diplomás, kellemes megjelenésű, elegáns, nagyon jóképű férfiakat részesítem előnyben, akik legalább 300 nettót visznek havonta haza.
2011. okt. 31. 10:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és azt mondja, ez az alap. Én nem sok ilyen fickóval találkoztam eddig. Kb 10 ezerből 1 vagy 2 ha ilyen.
2011. okt. 31. 10:05
 2/18 anonim ***** válasza:

Elvárni elvárhatja, más kérdés, hogy talál-e. Ha talál, akkor nagyon fog neki örülni, csakhát lehet azon fog bukni a dolog, hogy szanaszét hagyja a zoknijait, mert semmi személyiségit nem írt :D

Kicsit el van tévelyedve szegény.

2011. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Macskajós ***** válasza:
Akkor a csaj egyedül marad, kész. Ne zavarjon, biztos élősködő típus. A nők nagyrésze nem ezeket veszi figyelembe az intelligencián és a műveltségen kívül.
2011. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy 10 ből 7 lány ezt várná el. amikor meg 35 évesek lesznek, akkor fognak visítani, hogy nincs senkijük, mert ezt a bizonyos űberpasit nem találták meg. ilyenkor meg kénytelenek egy öreg pénzes pasira ráfanyalodni, hogy legalább gazdag legyen, ha már nem annyira művelt pl.
2011. okt. 31. 10:15
 5/18 anonim ***** válasza:
Ajjajj.. bele kéne húznom.. még nincs 3 diplomám :D
2011. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy, kevesebb, mint két év múlva meglesz a 3. diplomám. :D
2011. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A 3 diplomát leszámítva ez lenne a reális :D egy házasságban 2-3 gyerek mellett,és ha az illetőnek saját vállalkozása van....Na de egy idegentől ezt elvárni nagy baromság.Ilyen csak a mesében van,szóval a mesékben ez elvárható :)
2011. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát attol fugg milyen társadalmi rétegbol származik a holgy.Mert ha mondjuk egy budai milliomos kislánya aki szintén 3diplomával rendelkezik és tobb nyelven beszél akkor okes, megértem mert biztos nem lesz boldog egy melos mellett a panellakásban.De ha egy átlag vagy hátrányos helyzetu családbol származo nonek ilyen feltételei vannak az más tészta..Persze kislány korában mindenki a szoke herceget várja fehér Ferrarin de a legtobben aztán felnovunk. Az élet nem habostorta és az hogy a szegény lányt elveszi a gazdag szép és okos uzletember nem sokszor fordul elo és általában nincs jo vége
2011. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt vár el, amit akar.

Ha ő is hasonló, akkor azt mondom várja is el ezt. Szóval gondolom ha a csak félmilliót keres, akkor elhiszem, hogy nem szívesen tartana el senkit.

A műveltség meg alap dolog.

2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
intelligens, művelt, több nyelv ismerete, elegáns, kelemes megjelenés még teljesen oké. a nettó 300 az kicsit talán túlzás, de a 200-250 már lehet reális. a 3 diploma és hogy még jóképű is legyen az eddigiekkel az már túlzás. de ha neki ez kell akkor ez kell.
2011. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!