Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam, h észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, h észrevegyenek?

Figyelt kérdés
Az osztályomba már 4. éve járok, és úgy érzem, h a klikkek nélkülem alakultak ki, én sehová nem tartozom, mindenki olyan jól elvan nélkülem. Ennek szeretnék véget vetni. De hogyan csináljam?
2011. okt. 1. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
táncolj meztelenül az asztalokon
2011. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha nélküled alakultak ki akkor nem tehetsz semmit ezen dolog megváltoztatása érdekében a jelenlegi szellemiségeddel. Ha be akarsz kerülni egy ilyenbe akkor süllyedj/emelkedj a megfelelő szintre hozzá.
2011. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lol..ha tudnám..

amúgy keresd azokat a hobbykat amit ők is csinálnak, néha menj el velük bulizni, de ne nyomulj nagyon, várd hogy ők is hívjanak..

2011. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Róbert Nagyúr ***** válasza:

ebben a helyzetben voltam én is.


vagyis vagyok. De én nem szeretnék kitörni semmi kedvem nincs valóvilágozni meg értelmetlen és hülye dolgokról diskurálni. Hagyjanak csak békén engem.

Őszintén minek akarsz változni?

2011. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne próbáld benyalizni magad, azt legtöbben nem birják, s ha befogadnának utána rendesen csicskáztatnának miatta. Ha tudsz barátkozz össze egy személlyel, s utána úgyis befogadnak, de csak azért, hogy ne maradj egyedül nem muszáj beállni olyan emberek közé, akiket talán nem is nagyon birsz, s lehet ők sem téged, mert azért valószinű, hogy emiatt nem vettek be a csapatba. Tehát jobban tennéd, ha inkább igaz barátságot keresnél, ahelyett, hogy azzal töltenéd az időt, hogy beilleszkedj oda, ahol nem szivesen látnak.
2011. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Örülj neki, hogy nem vesznek észre, nem attól VALAKI valaki, hogy tartozik valahová. Ne félj, lesz(nek) olyan ember(ek), akik örülni fognak a társaságodnak, és te is az övéknek. (Egyetemen pl.)
2011. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából, nem sok embert ismerek olyan mélyen, h meg tudjam mondani, na ezzel nem akarok barátkozni. Viszont mindegyiküknek megvan a baráti társasága, meg akikkel úgy elvan, és engem észre sem vesznek, mert minek, amikor ők olyan jól érzik magukat??
2011. okt. 1. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes az a helyzet amibe bele kerültél, de pontosan mit értesz az a alatt hogy sehová nem tartozol? Egész végig az osztályban egyedül vagy, és hozzád sem szólnak?

Megírnám a választ a kérdésedre de többiek helyez közel már válaszoltak.

Amúgy Én is ezzel a problémával küszködök, végzős vagyok egy gimiben és a saját elzárkózásom és félénkségem (inkább beszariság) miatt alakultak ki nélkülem a klikkek bár annyi szerencsém volt, hogy 3 embert már korábbról ismertem így nem szeparálódtam el teljesen az osztály közösségtől. Most kb. azon a szintem vagyok, hogy vannak a klikkek (bár szinte az egész osztály olyan mint egy nagy klikkesedés, mindenki jóban van mindenkivel) Én meg szinte mindegyikhez épp annyira tartozok, hogy sulin kívül még épp nem tartják velem a kapcsolatot, sajnos. Akiket régebbről ismerek azok sem :( és magányos vagyok... sajnos már kialakult egy kis kép a fejükben amiben Én nem tartozom és amibe nagyon nehéz lenne bele kerülni hiába fejlődött a személyiségem jó irányba, de majd remélem azért más hogy lesz az egyetemen...

U.i: bocs az offolásért de jó érzés volt kiírni magamból úgy hogy nem is tudjátok, hogy ki vagyok és fordítva.

2011. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is rühellem osztálytársaimat, hála istennek ez az utolsó év de hogy fogom én ezt kibírni? gondolkodtam már egy hőmérőt odabaxok a forróvíz alá és átverem anyámékat hogy beteg vagyok, oszt tanulok itthon tételeket, meg animézek. Am vannak haverjaim meg partizok is hétvégenként velük.
2011. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!