Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus ribanc vagyok? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus ribanc vagyok? Ti mit tennétek? Vagy inkább szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 1.5éve vagyunk együtt. 1 évig imádtam tényleg a fellegekben jártam ő akkor rengeteg bunkó dolgot tett velem szemben de én reménykedtem hogy megváltozik meg ugye annyira szerettem hogy azt leírni sem tudom! Aztán megváltozott ő is szeretett akkor felhőtlen boldogság csak ugye az 1 és az 1.5 év között jöttek a veszekedések rengeteg veszekedés de szeretem őt ő is engem és ezért még mindig együtt vagyunk!

Na és most jön én egy buliban mikor a barátommal kb 8hónapja jártunk megismerkedtem mármint csak beszélgettünk ez a fiú belém szeretett felvett msn,face mindenre és elkezdtünk beszélgetni állandóan hajnalokig beszéltünk egy buliban később találkoztunk megint egész este csak beszélgettünk aztán ő bevallotta hogy szeret meg mondta "tudod milyen valakibe reménytelenül szerelmesnek lenni?" És ugye mivel én szerlmes voltam a barátomba mondtam neki hogy csak barátok lehetünk. Néha írt nekem smst és egyszer barátom észre vette akkor jött az hogy soha többet ne beszéljek vele.De a srác felhívta egyik barátom és sírva mondta hogy ő ezt nem akarja és ezért végül is a mai napig beszélgetünk de már sokkal kevesebbet meg nem akarom hogy máshogy gondolja.. Szóval a lényeg hogy utóbbi 3 hónapban kb semmit nem beszéltünk és valahogy tegnap összefutottunk és én teljesen flegma voltam vele de basszus annyira helyes volt meg kedves és utána jöttem rá hogy ő már nem szerlems belém én meg érzek iránta vlamit vagy csak hiánzik hogy beszélhessek vlakivel ennyire őszintén mint vele? A lényeg hogy utána beszélni akartam vele msnen de már alig írt vissza és kb semmi. Ma vele álmodtam hogy megöleltem és jobban esett mint bármi más! Aztán meg barátom öleltem meg az is jól esett de az már gyengébb érzelem volt. Most mi van? El kell felejtenem ez az igazság! MErt jűrni nem akarok vele de mégis tetszik havernak akarom baráom meg mindig veszkeszik velem:( Na mindegy azért leírtam :)


2011. okt. 2. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a mondogatás az igazi bizonyíték.
2011. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja egy szar kapcsolatot feladni tényleg "nem szabad", még ha bunkó is veled, mert 2 "pofon" között azt mondja , hogy szeret. :)

A másik srácot meg ne túráztasd.

2011. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mus musculus ***** válasza:
52%

12:38 elméletén akkorát röhögtem... hihetetlen, mekkora gypseket hord a hátán a Föld.:D

Amúgy meg 12:25-el értek egyet, ezt már elcseszted, szivi. Hagy békén szegény srácot. Mellesleg a szeretetet nem szóval szokás bizonyítani (célzok most a pasidra), de magánügyed. Én a helyedben szakítanék vele és keresnék egy normálisat, de nem azt, akivel szórakoztál.

2011. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Cody78 ***** válasza:
68%

Nem csak ribanc vagy, hanem gyáva meg gyépés meg bunkó is.

Éld a szánalmas gyáva kis életed, majd ha eltöri a két kezed a pasid vigasztaljon, hogy szeret.

"lehet ezzel a sráccal nem is működne."

Meg se próbáld, kényelmesebb a tajparaszt megszokott pasid.

"teljesen flegma voltam vele": Bunkó: Mi is volt a kérdésed???

Cica: ismerek hasonlót. Ütötte, verte a pasija, csak azért volt vele, mert szerelmes volt belé.

A pasija használta, KIhasználta. Eldobott az életéből 5 évet, amit SOHA nem kap már vissza. Olvass a sorok között...

2011. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Még nem kúrtál félre, mert elvileg nem feküdtél le a másik sráccal. Bár ki tudja. Tipikus hülye női viselkedés. Összejössz az ügyeletes rossz fiúval, mert milyen menő, szerinted majd melletted megváltozik. Nem érdekel, ha tahó veled, lekezel, semmibe vesz, megcsal, sőt az sem ha unalmában félholtra ver. Azonban tudod, hogy ez nem jó, de akkor sem fogod el hagyni. Az is jól esik, ha egy normális srác eláraszt a figyelmével, még akkor is ha nem akarsz tőle semmi komolyat, de egyfajta pótléknak nagyon jó, mert benne megvannak azok a tulajdonságok, amik a tahó barátodban nincsenek, de mégsem vonzódsz hozzá. Amikor a srác nagy nehezen megérti, hogy ez nem fog menni, megpróbálja túltenni magát rajtad. Ekkor persze kiakadsz, mert hogyhogy nem ugrál körbe, miért nem keres stb. Már nem te vagy a jó csaj és ez nagyon zavar téged. Pont leszarod szerencsétlent, csak addig kéne, amíg megszerzed. A legjobb, ha megszakítasz vele, minden kapcsolatot, mintha nem is létezne. Ez lesz neki a legjobb.
2011. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem tarts ki a jelenlegi pasid mellett, mert megérdemled. A normális srácokat meg hagyd békén, ne cseszd el az ő életüket is a magadéval együtt.
2011. okt. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
78%

Igen tipikus ribanc vagy addig érzed jól magad amig szivat valaki és bunkó veled aztán ha megváltozik érted szarod le.... erre jó példa a másik srác is amig szerelmes volt beléd nem kellett ahogy kiszeretett belőled rögtön éreztél valamit iránta hisz mi az hogy már nem érez irántad semmit...


ui: RIBAANNNNC!!!!!

2012. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy ri..anc, csak tipikus nő. Mazohista, szeretetre éhes. A másik fiú udvarlása tetszett. Mert ki ne örülne annak, ha rajonganak érte. A ri...anc az, aki fűvel fával ke...él! De biztos, hogy olyan férfival akarod leéni az életed, aki ver?
2015. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!