Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a dologrol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dologrol? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ugy veszem észre,hogy azok a pasik,akik kedvesek,udvariasak,mindent megtesznek hogy megkapják a lányt,csak barátok kategoriába kerulnek,el vannak utasitva.Azok meg akik flegmák,bunkok,nem is tesznek meg mindent egy lány szerelméért ok lesznek a pasik akik kellenek,megkapják a lányt.sokszor olyan kapja meg a lányt aki meg sem érdemli..
2011. okt. 2. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyszerüen vesztes vagy..törödj bele
2011. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél udvarias, kedves stb, de nem szabad túlzásba sem vinni.. (papucs) A legjobb ha nem vagy se túl bunkó, de azért csipkelődsz, vagy ha mondjuk megbánt nem bocsájtasz meg mindent, de azért tisztelettudó okos értelmes srác vagy, és lehet komoly dogokról beszélgetni. De az igazadért mindig állj ki.


(Lehet hogy kicsit megtekertem a mondatot, de remélem érthető :D:D)


F/16

2011. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az olyan fiúk akikről te beszélsz sokszor túlzásokban esnek. Van amelyik már annyira képes papucskodni, hogy jaj mindent megtesz a lányért , meg nyálaskodik, hogy ez egyszerűen riasztó. Nem akarunk mi papucsot, aki mindent megtesz nekünk. Nem.

Akikről beszélsz, sokan közülük, egyszerűen nem ismerik a mértékletesség szót és annak jelentőségét.

Mert igen is szeretjük, ha egy férfi udvarias és kedves, tisztelettudó, de ez ne súrolja már azt a bizonyos határt.


Tudni kell az arany középutat megteremteni!

2011. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek..akkor mire kell vigyáznom,hogy legkozelebb ne keruljek bele a csak barát kategoriába,ha meg akarom kapni a csajt?
2011. okt. 2. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelentsél neki akadályt, legyen benned kihívás.
2011. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit tegyek,ha nem akarok a barát kategoriába kerulni,hogyan viselkedjek?mert tobbnyire ebbe esem bele.
2011. okt. 2. 14:08
 7/11 A kérdező kommentje:
ok.legyek titokzatos,aki nem árul el magárol akármit akárkinek,legyek neki elérhetetlen..
2011. okt. 2. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egyértelművé hogy mit szeretnél (nem muszáj konkrétan) és éreztetsd vele hogy nem barátkozni akarsz vele. Legyél határozott, tudd a dolgod, flörtölgess a csajjal, de ne legyél kiszámítható és sose engedd hogy azt érezze, hogy teljesen ismer téged, és ha össze is jöttök, soha ne éreztetsd vele hogy csak az övé vagy és azt csinél veled amit akar....
2011. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

valóban ne az legyen hogy nyalod a seggét télen nyáron hanem legyen benned egy kihívás. amugy meg lehet be sem jössz az adott csajnak ha kedvességre sem hajlik :/

nekem pl mostani csajom úgy tetszett meg igazán hogy megláttam hogy volt barátja. mert kihívás lett, mert elérhetetlenné vált :D

és ráhajtottam elszedtem mert bejöttem neki és már ő is nekem :)

2011. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszi..ne legyek olyan aki hamar bedol egy mosolynak,kedvességnek és egy szép uzenetnek..érezze hogy engem nem kaphat meg konnyen..
2011. okt. 2. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!