Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezuhantam! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezuhantam! Most mit csináljak? Korkülönbségi problémák!

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki 19 (mindjárt 20) éves és én 15 vagyok! Eddig csak haverok voltunk, de az utóbbi időben teljesen beleestem! Még sosem szerettem senkit sem ennyire :O Még a barátommal is szakítottam miatta, mert egyszerűen képtelen voltam a szemébe nézni.. A srác is pozitív felém nagyon, de szerinte nem szabadna szerelmesnek lennünk egymásba,a korkülönbség miatt. És igaza is van.. Mert alapból ő mást vár egy kapcsolattól,mint én.. Meg ugye a szexuális kérdések.. Tudom,hogy helytelen, amit érzek, de egyszerűen imádom! :( Valami tanács? Lehetséges lenne ez a kapcsolat?
2011. okt. 2. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem a kapcsolattal semmi baj, de te még nagyon fiatal vagy a szexuális élethez és jól gondold meg hogy kivel és mikor veszíted el nehogy megbánd!! fontold meg nagyon , és légy óvatos mert ha ő szexelni szeretne nehogy csak arra kelljél neki! várasd, én mondjuk 21évesen veszítettem el

de a TE életed. ha imádod...ha te mondod...lehet hogy ilyen fiatal korban ez még csak rajongás nem akarok beleszólni tényleg csak segíteni

2011. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!