Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlsúlyos fiúnak párja? Elvan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos fiúnak párja? Elvan divatosodva a párkapcsolat? Lent!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már van sok ilyen kérdés.

Én személy szerint 163cm/77kg vagyok, ami szerintem elég sok. 15 éves fiú vagyok, de ami azt illeti nem nagyon néznek utánam a lányok :D Előző iskolámba "szerettek" a lányok, mackóztak meg ilyenek, de tudom h ez nem elég egy kapcsolathoz. Az ilyen fiúkat a lányok inkább barátnak tekintenek? Nem tudnak vele komoly kapcsolatot kezdeni? Miért van ez? Szégyellik az utcán vagy mi? Amikor haza megyek kb 2 órát utazom és azalatt túlsúlyos embert se látok nővel.

Sokat mondják, h a kövér fiuk is bejönnek a lányoknak. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki már külsőre "csúnya" akkor már nem is beszélgetnek vele.. De ha beszélgetnének vele, akkor jó fejnek tűnne. Ez csak engem idegesít?

Ennyire elvan divatosodva ez a párkapcsolat kérdés?

Kérlek hogy ne írogassatok, hogy fogyjak le, mert minden nap reggel 20 percet futok és küzdök magam ellen. Nem vagyok olyan h van egy csajom és jól megb.szom aztán lesz.rom..


Köszönöm előre is!


2011. okt. 2. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Pontosan ahogy mondod. Aki nem néz ki jól, az csinálhat bármit, nem lesz csaja. És sztem pont azért, mert szégyellnének végigmenni vele az utcán.
2011. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
hülyeség. csak szerezz sok pénzt meg egy golf ötöst ;)
2011. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak azt mondom, hogy 180 cm/90 kg ismerősnek is van csaja, pedig aztán az tényleg nem egy nádszál...
2011. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szamóca.. ***** válasza:

"De ha beszélgetnének vele, akkor jó fejnek tűnne."

- már bocs a kifejezésért, de a kutyám is jófej...

ahhoz hogy valakire a "pasimként" vagy egyáltalán pasiként tudjak tekinteni, kell hogy jófej legyen, kétség kívül, de az is hogy vonzódjak hozzá. testileg, szexuálisan. ez pedig nem divat, vagy trend... illetve persze vmilyen szinten biztos az, hogy most épp általánosan elfogadottan nem szexi a háj, de vannak dolgok amik engem spec sosem fognak vonzani, és ide tartozik a túlsúly is. márpedig ha a fiú jófej, de nem vonz, az erősen barát kategória sajnos... ez van...

2011. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Párom 183cm és 120 kg... 5,5 éve együtt vagyunk.


Elsőre meg ne hallgass, az mindennap itt szenved, más öröme nincs is az életben, csak a GYK-n való nők pocskondiázása...


Sokan szeretik a mackós vagy a kifejezetten kövér férfiakat, ahogy nőkre is gerjednek a férfiak, ha husis...


22/L

2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem személy szerintem a maci fiúk jönnek be :D ne legyen azért egy hájas disznó de pici súly felesleg nem rossz :d
2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a csajoknak nem tetszik a kövér srác, nem tartják kívánatosnak, az hagyján, hogy mit szólnak hozzá a többiek.

Amúgy inkább gyúrjál, ha széles is vagy, nem csak kövér, jobban el is oszlik, akkor kevesebbet kell leadni, hogy már inkább férfias legyél, és ne kövér.

Mondjuk erre még rádolgozhat egy kis szakállal vagy borostával is. :)


Ha a külsőd elsőre nem jön be egy csajnak, lehetsz te akármilyen tündérmackó, akkor is csak barátok lesztek.


... és tedd a kezed a szívedre, fogadjunk, hogy te se az alacsony, túlsúlyos, pattanásos, fogszabályzós lányokat nézed meg elsőre, hogy úúú, apám, micsoda személyisége lehet...!

Fordítva miért gondolod, hogy működni fog???

2011. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17:12 22/L vagyok: és pénze sincs sok, ha valaki nagyon-nagyon kötekedni akar, hogy megmagyarázza a nem létező igazát...
2011. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Roland??
2011. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bár én is alacsony vagyok (165cm), viszont én meg a másik véglet vagyok, a nagyon sovány (52kg) hiába edzem, tömöm magam, akkor sem tudok hízni tartósan, mert gyors az anyagcserém is emellett, így bele kell törődnöm, hogy így festek külsőre, pedig emiatt már annyira lent van az önbecsülésem, hogy nem merek a lányokhoz sem odamenni józanon.


Egyébként is csak elutasítottak eddig, így biztos vagyok benne, hogy az alacsony vékony fiúk nagyon nem kellenek egy csinos lánynak sem sajnos. :/


Pedig ha valaki, akkor én aztán tudnék szeretni...

2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!