Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek kapcsolata van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek kapcsolata van, de lefekszik a volt párjával, akkor a jelenlegit szereti-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én nem lennék erre képes, mármint nem feküdnék(nem tudnék)le mással, ha szerelmes vagyok a páromba
2011. okt. 2. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerősöm ugyanebben a helyzetben van, szereti a jelenlegi párját, de lefeküdt az exével, aki iránt már akkor sem érzett semmit, amikor jártak, és most sem, csak jó a teste, és részegek voltak. de akkor sem értem őt, mert ha szeretem a párom, nem teszek ilyet...
2011. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A részegség az gyenge kifogás!!!!Én csontrészegen is elküldöm a bomba nőket ha van barátnőm!
2011. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsónak: ritka az ilyen, és irigylem a barátnőd:))) téged klónozni kéne!
2011. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most jelenleg szabadon vagyok,de nem is vágyom barátnőre egy kis ideig...

Klónozni nem tudnak ,mert annyira bonyolult vagyok hogy,nincsen rá technológia! :)

Szerintem ahhoz,hogy ne csalj meg valakit ,ahhoz csak kis kitartás kell hogy ellen állj a csábításnak.Sőt már a csábítás lehetőségét is kerülni kell és nem belemenni holmi játszadozásba.Szóval aki megcsal valakit az nagyon ,gerinctelen és gyenge jellem,nem gondolja végig tetteit,és következményeit,nem gondol bele hogy ez hogy esne a másiknak,igazságos e.

nem értem minek kell félre lépni,mikor szakítani lehet és tovább lehet állni...

2011. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!