Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (bővebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy van egy srác akivel nyár elején nagyon jóban lettünk, de sajnos én nagyon leégettem magam előtte...többet ittam a kelleténél és nagyon gáz volt. :/ ezért én később inkább kerültem nagy ívben. az eset után kb 1 hónappal még ebszélgettünk is msn-en és úgy tűnt, hogy minden rendben van.. de valamiért nem sokkal utána letiltott és nekem ez nagyon szarul esett..:/ ezután megint kerültem inkább és nem foglalkoztam vele. most szeptembertől kezdtem az egyetemet és ő is idejár, csak ő harmadéves. Mióta itt vagyok csak rá gondolok, nem telik el nap hogy ne gondolnék rá...suli második hetében irtam neki, hogy egyik este megy-e valamerre de ő azt válaszolta, hogy biztos hogy nem mivel sok órája van a héten, de én azért elmentem arra a szórakozóhelyre hátha mégis ott lesz..de aztán előbb leléptem a helyről mivel gondoltam úgysem jön el..Aztán másnap reggel nézem a telefonomat hogy írt és hívott is, hogy ő ott van azon a helyen de nem lát és csalódott. nah ennek én nagyon megörültem, írtam is neki egyből, hogy ne haragudjon de későn vettem észre, és kérdeztem, hogy megy még-e valamerre a héten és azt válaszolta, hogy nem...utána még párszor irtam neki, nemtudom miért...felbuzdultam azon az smsn-n..:/ de sajnos egyikre sem írt vissza. aztán írtam neki, hogy jó lenne kicsit beszélgetni a suliban ha ráér, ő azt mondta, hogy nem hiszi h bemegy aznap és majd talán máskor.. én ezt egyy kamuszövegnek tituláltam és erre azt válaszolta, hogy mondja egyszerűen azt, hogy nem. nem fogom többet keresni, nem hívom. soha nem szerettem volna vele rosszban lenni, de hát akkor jó, elfogadom a tényt. erre ő azt válaszolja, hogy:"nem értem, hogy miért vagy kiborulva mert nem érzem azt, hogy összevesztünk volna, vagy hogy rosszban lennénk. de te tudod.. legyél jó, vigyázz magadra.." tegyük hozzá, hogy előtte találkoztunk egyik este az utcán és nem volt képes köszönni, és le is tiltott msn-ről. ezt leirtam neki, meg még azt, hogy nekem nagyon hiányoznak azok amikor tök jól eltudtunk ebszélgetni, vhogy mindig megtaláltuk a közös hangot..erre nem irt vissza és én azt irtam neki, hogy jó lenne ha reagálna valamit mert elég rossz ez a bizonytalanság, erre ő ezt mondja: sajnálom, de vhogy nincs kedvem hozzá. hát ezek után kezdtem teljesen feladni...nem értem egyeltalán ezt az egészet...Ma ey busszal jöttünk vissza az egyetem városába és annyira rossz volt hogy külön ülünk, és ő felém sem néz, én a legdepisebb számokat hallgattam egész úton ő meg rám sem hederített, ez annyira fáj...pár hónapja soha nem gondoltam volna, hogy ennyire elbaszódnak köztünk a dolgok...:( lehet, hogy most csak az kell, hogy nem keresem egy ideig, és majd talán ő megkeres...vagy nemtudom, de megőrjít ez a tudat, hogy ennyire leszar....
2011. okt. 3. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Miskolci vagy? Ki eza srác amúgy? A bolond Jaskó vagy ki? :D
2011. okt. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bolond Jaskó? :DD: nem miskolci vagyok.. kaposvári.
2011. okt. 3. 02:04
 3/9 A kérdező kommentje:
de akkor mi a szarért keresett volna akkor este????
2011. okt. 3. 02:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Fázott a farka.
2011. okt. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ahha..elmondom neked ő rohadtul nem az a fajta akinek egyéjszakás kalandjai szoktak lenni...
2011. okt. 3. 02:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meggondolta magát.Van ilyen.Lehet közbe becsajozott.
2011. okt. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minél többet fogod keresni/zaklatni meg írogatni neki annál jobban megutál. Ezt bebuktad sajnos, fölöslegesen erőlködsz. Ez olyan mintha egy pasi nem jönne be neked te pedig le is tiltanád már, csakhogy hagyjon békén erre folytatná az írogatását mert egyszer újra normális hangnemben szóltál hozzá. Gondolom hiába erőlködne nem érdekelne téged. Keress más pasit és lépj tovább.
2011. okt. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
legyen benned női erkölcs ne legyél kullancs! hagyd, maj ő keress ha akar valamit te már mindent megtettél:D
2011. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelővel egyetértek, ha eljön az ideje akkor majd eljön...ennyi, több választ már ne írjatok, köszöntem.
2011. okt. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!