Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, hogy keress más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy keress más palimadarat?

Figyelt kérdés
Van egy volt barim aki ilyet írt olyan nagy képű pasi aki nem tudja elismerni a hibáját mikor én nem akarok tőle semmit meg rosszat tett velem és azt írtam neki, hogy kabbe, mert van valakim. Azt irjon amit akar, mert ő egy szarkavaró. Tudnátok nekem segíteni, hogy miért csinálja ezt velem meg mit akarhat tőlem szerintitek.
2011. okt. 3. 15:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jól van és vegyél vissza.Én nem azért mondom,csak idegesítő aki írt nekem,mert nem hagyja békén engem.És ő mire akar kilukani ezzen,hogy engem piszkál szerinted?
2011. okt. 5. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!