Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő mást szeret, én meg őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mást szeret, én meg őt szeretem. Van értelme?

Figyelt kérdés

Megszerettem, nagyon, még akkor is ha egy kekeckedő, hangulatember, aki lehet, h csak kihasznált. De nem is tudom. A helyzet az, h kb 1- másfél évvel ezelőtt végetért egy kapcsolata. És a mai napig bele van bolondulva abba a nőbe. Megismerkedett velem, jól indult minden, aztán közölte, h köszöni szépen neki nem kell most rendes kapcsolat, legyen alkalmi a dolog. Belementem, mert vágytam rá.De a találkozgatásaink nem úgy sikerültek, ahogy elterveztük, nem ment a dolog. Főleg nem az utolsó találkozásunkkor. Hihetetlenül bunkó és frigid voltam. Ezen a találkozáson meg ponthogy ő közeledett felém, nagyon. A végén mondta, h ennek semmi értelme nincs és kifakadt belőle a voltbarátnős dolog. Nagyon rossz volt, megalázó. Másnap írtam neki, h ne haragudjon, h egy hisztérika voltam. Azt mondta nem haragszik és, h én se haragudjak, h így alakultak az események. Majd elköszöntünk egymástól. Hiányzik, nagyon, de ezt h mondjam el neki? Így, h ő másra gondol, mást szeret...

Ezenkívül van még egy gond, elég nagy körkülönbség(8 év)van közöttünk, szerintem felvállalni sem nagyon merne és ez nagyon bánt. De megkedveltem, nagyon.

Szerintetek lesz még vmi ebből a kapcsolatból?

Arra gondoltam, h én most semmiképp nem keresem. Talán maj egy pár hónap múlva, megkérdezem, h mi újság vele, úja nyitok felé. Mit gondoltok? 19/L


2011. okt. 4. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam olyan helyzetben,hogy megbolondultam a fiúért,de ő mást szeretett és én is bele mentem az alkalmi dolgokba! 16 hónapig játszadozott velem és nekem ez idő alatt nem volt senkim!

Szerintem a legjobb dolog amit tehetsz,hogy elfelejted,tudom,hogy nagyon nehéz lesz,de hidd el nekem,hogy ez a legjobb dolog amit tehetnél!

A kor különbség pedig nem számít,hogy ha tényleg tiszta szívből szeretitek egymást! Ebből is látszik,hogy ő nem szeret :S Bocsika :(!!!

A mostani párommal 13 év van köztünk nem látszik rajta,hogy annyival idősebb,de egyszerűen imádjuk egymást és mindent meg teszünk egymásért!

Fel a fejjel csajos,van még 100! Tudom,hogy sablonos szöveg ,de ez az igazság!! Jobb lesz neked ha elfelejted!!!!! 19/L

2011. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom ennek a pasinak csak kellék voltál.

Ha egy kicsit is komolyan vett volna, akkor nem kényszerített volna bele egy alkalmai jellegű viszonyba és mindenek előtt felvállalt volna a nyilvánosság előtt.

Örülj annak, hogy megszabadultál tőle. Felejtsd el! Ha netalántán jelentkezne, mert az ilyen az ilyen pasi kénye-kedve szerint ugráltatja a nőt, ne hogy kibékülj vele mert a játszma ugyanúgy folytatódni fog közöttetek. Legyen már benned annyi önbecsülés, hogy be lásd, ennél a pasinál sokkal jobbak vannak!

Aki nem rúg beléd, nem aláz meg!

2011. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mintha a 6-7 évvel ezelőtti önmagamat olvasnám... Hidd el, semmi nem fog ebből kisülni, a pasi a volt nőjét siratja, veled meg egyértelműen tisztázta a játékszabályokat, hogy csak kamatyolni kellesz. Tudom, hogy abban bízol, hogy majd te elfeledteted a volt nőjét és beléd fog szeretni és boldogan éltek, míg meg nem haltok, de nem így lesz. A szomorú valóság, hogy te pótlék vagy neki. Jó ez így neked, milyen érzéssel tölt el, hogy egy pótszere vagy valakinek, aki mást szeret? Felejtsd el, ne keresd.


25 N

2011. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de milyen kapcsolatból?
2011. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem, és igazatok van. Nehezen, de tovább állok. Mindenesetre, azt tudom, h neki sem jó így és szeretne új kapcsolatot, de nagyon rossz neki, h a volt barátnőjével egy helyen dolgoznak és ezt az egyet megértem.

Elfogom felejteni, de kell hozzá egy kis idő és lehet, h még néhányszor sírok is miatta...de túl leszek rajta. 19 éves vagyok, még csaknem maradtam le semmiről :P Köszönöm a kommenteket :)

2011. okt. 4. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy már őt sajnáld!!! Ő egy rongy alak, hogy ahelyett, hogy szép csendesen kiheverné és lezárná a csalódást egyedül, téged használ sebtapasznak, miközben tudja, hogy ezzel téged is mennyire összetör. Rúgd ki a francba, nyalogassa egyedül a sebeit, egy percig ne sajnáld! Magaddal foglalkozz, mert te itt te vagy a fontos, nem ő.
2011. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pénteken találkozni fogunk, mert be kell mennem a munkahelyére... Nem tudtam, h így fog alakulni a múlthét, ezért bátran szerveztem programokat oda... Látni fogom, bár gondolkodtam, h egy másik bejáraton megyek be(a bejáratnál dolgozik), de az olyan szánalmas megoldás sztem.

Majd szépen mosolyogva ráköszönök. Félek, h mit szűrök le a reakciójából...

2011. okt. 6. 07:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem :(
2011. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mire írtad azt, h szerintem? Szerinted? Mi? szomorúsmile?
2011. okt. 6. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Uh, aki ilyen ,,kapcsolatba" belemegy... :S Nekem is volt olyan, akiért megőrültem, de mikor felajánlotta a szexkapcsolatot szó nélkül faképnél hagytam, természetesen többé nem jelentkezett, mert nem voltam fontos számára.
2011. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!