Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működik a szexbará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működik a szexbarátság? Vagy ez nem is az?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást. Hetente-havonta találkozunk (változó), néha csak elmegyünk szórakozni, kettesben vagy társasággal, sétálunk, beszélgetünk. Ha kell valamiben, akkor segítünk egymásnak, számíthatunk egymásra, megbízunk egymásban. Újabban testileg is közeledünk, petting volt párszor, és már fontolgatjuk az első lefekvést is. Hogy miért nem járunk? Mert nem vagyok belé szerelmes, remélem, ő sem az belém. És mindketten tudjuk, hogy igazából nem illünk össze több fontos szempontból.


Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról, működhet "barátságként"? Vagy mi ez egyáltalán? Nem veszélyes, nem fog valaki mindenképpen sérülni?


2011. okt. 4. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A büszkeséged. Ja, várj...
2011. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működhet, előbb-utóbb valamelyőtök sérülni fog és több akar majd mint a másik.
2011. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ma 12:45


Kifejtenéd bővebben?

2011. okt. 4. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

"remélem, ő sem az belém"


Tévedsz kislány, ő bizony igen.

2011. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Hogy miért nem járunk? Mert nem vagyok belé szerelmes, remélem, ő sem az belém."


Ez a "remélem" nem túl meggyőző... Ha nem illetek össze több fontos szempontból, akkor miből gondolod, h szexuálisan összeillenétek??? Meg ha petting már volt, szex miért nem...mi az, h fontolgatjátok...ez nem rakétakilövés... :D

2011. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy mi már nem egyszer lefekütünk egymással. Attól még úgyan úgy barátok vagyunk, sőt erősödött köztünk ez a baráti kötelék. Na DE!Ezt sem lehet a végtelenségig csinálni! Elhatároztam, hogy én véget fogok vetni ennek a baráti szex dolognak, márcsak azért is, hogy a késöbbiekben nehogy sérüljön valamelyikünk. Szóval ha úgy gondolod, hogy belemész, akkor tudd, hogy hol a határ és hol az a pont, ahol meg kell állni! :) Ha van kérdésed nyugodtan írj privit! ;)

18/L

2011. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért "fontolgatjuk", mert az egyikünknek ez az első szexkapcsolata lenne, a másikunknak pedig a második, így vannak még gátlások. Meg eredetileg tényleg "csak barátoknak" indultunk, és nekünk is kissé meglepő, hogy ilyen váratlan fordulatot vett a dolog. Nem tudjuk, mi lesz/lehet ebből, és hogy az jó lenne-e. Főleg mert korábban meglehetősen konzervatívnak és erkölcsösnek gondoltuk magunkat. :D


Azért gondolom, hogy szexuálisan összeillenénk, mert amit eddig próbáltunk, az jó volt. :)

2011. okt. 4. 13:18
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem muxik.


nem ragozom tovabb nezzetek meg ezt a filmet minden benne van es meg jo film is: szerelem extrakkal


[link]

2011. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Álmodozz csak kislány...
2011. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"ma 15:25"


Miből gondolod, "kicsi" vagyok, és hogy "lány"? Inkább szólj hozzá értelmesen!

2011. okt. 4. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!