Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működik a szexbará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működik a szexbarátság? Vagy ez nem is az?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást. Hetente-havonta találkozunk (változó), néha csak elmegyünk szórakozni, kettesben vagy társasággal, sétálunk, beszélgetünk. Ha kell valamiben, akkor segítünk egymásnak, számíthatunk egymásra, megbízunk egymásban. Újabban testileg is közeledünk, petting volt párszor, és már fontolgatjuk az első lefekvést is. Hogy miért nem járunk? Mert nem vagyok belé szerelmes, remélem, ő sem az belém. És mindketten tudjuk, hogy igazából nem illünk össze több fontos szempontból.


Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról, működhet "barátságként"? Vagy mi ez egyáltalán? Nem veszélyes, nem fog valaki mindenképpen sérülni?


2011. okt. 4. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hitvány gazember vagy kedves "remélem".
2011. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 20:39

Még mindig várom az építő jellegű hozzászólásod.

2011. okt. 4. 22:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! ketten döntsétek el, hogy mit akartok! Nekem is volt egy havernőm, jó sokat filmeztünk együtt, de nem akart szexelni velem. Én nagyon kattantam rá, ezért szakítottunk. Én úgy nem tudok barátkozni, sem filmezni, hogy áll a farkam, és a nőnek nem kellek. Én nem hiszek a férfi-nő barátságban.
2011. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Működhet, ha tisztázzátok a kereteket és képesek vagytok azokon belül maradni.

De előfordulhat, hogy valamelyikőtök többet akar majd.

2011. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom,de ez szerintem butaság."Nem illünk össze".Ha nem illetek össze egy párkapcsolatra,de egy barátságra igen,akkor az milyen kapcsolat,elárulod nekem?Szerintem te totál komolytalan vagy,pontozz le,mert úgysem így látod.A szexkapcsolatról az a véleményem,hogy az elején jó lehet néha összefeküdni vele,meg érezni valaki érintéseit stb,de vagy te szeretsz belé vagy ő,és az egyikőtök meg nem fogja szeretni a másikat,és az lesz belőle a végén,hogy jól meggyűlöli az egyik a másikat.Nem tudom milyen nő lehet az,aki csak ennyit ér,hogy ilyenbe belemenjen,de te sem lehetsz sokkal jobb nála.Én ilyenre nem lennék képes az tuti.Nekem szerelem kell,ahhoz hogy valakit ennyire közel engedjek magamhoz,és rendes párkapcsolat,nem az hogy havi 1x megdugnak,és jónapot.Ez undorító.Téged is minősít főleg.Ennyiből fizess prostinak havi 1x,neki aztán tényleg mindegy hogy csak szexelni akarsz!
2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"ma 15:48"


Azért nem illünk össze, mert teljesen mások a terveink az életre nézve. Nem ugyanolyan vidéken, különböző életstílusban, nem összeegyeztethető munkát végezve szeretnénk élni, és a vallásunk sem azonos. Ezért tudjuk, hogy ha most jól is jövünk ki, hosszú távon nem tudnánk megelégedettek lenni egymással. Ennek ellenére kedveljük egymást, tudunk jót beszélgetni, tudunk együttműködni, tudunk egymásnak segíteni, sok dologra hasonlóképpen tekintünk, hasonló az érdeklődésünk. És tetszünk is egymásnak. De tudjuk, hogy nem összeegyeztethető életet szeretnénk élni. Egy párkapcsolathoz jobban össze kell illeni, mint egy barátsághoz.

2011. okt. 6. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!