Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok belé szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok belé szerelmes, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal,aki nagyon kedves,odaadó,figyelmes srác,mindent megtenne értem,de az a helyzet,hogy egyre jobban kezd rosszul esni,azért,mert én nem vagyok belé szerelmes.szeretem őt,de nem szerelemmel.külön városban tanulunk,de nekem nem szokott hiányozni,és igazából úgy érzem,hogy még nem éltem ki magam,szeretnék bulizni hétvégenként,ő pedig mindig velem akar lenni,úgy érzem,h miatta már társasági életem sincs.nagyon szeret,ha szakítanék,biztos nagyon összetörném.viszont mi van,ha sosem szeretek belé?fellángolást éreztem,azt hittem,na majd most,de aztán minden visszament a régi kerékvágásba.pedig tényleg nagyszerű ember,még férjnek is ideális lenne később,de most nem tudom,mi legyen.ha szakítok vele,biztos megbánom,de így meg rosszul érzem magam,mert nem tudok úgy lelkesedni,mint ő,nem tudom titkolni,hogy nem vagyok belézúgva.valaki azt mondta,h biztos azért nem tudok beleszeretni,mert túl kedves hozzám és mert túlságosan ragaszkodik,emiatt úgy érzem,hogy nem marad nekem tér.é

én már nem tudom.

21/L


2011. okt. 4. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

sajnálom a srácot.

te még nem értél meg egy kapcsolatra. ha érdekel egy kicsit is, hogy a srác mit érez, akkor szakíts vele, mert elég szemét lenne tőled, ha hitegetnéd

2011. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig,de szerintem nem a mi tisztünk eldönteni hogy ott hagyd-e vagy sem. Leírtad hogy mindent megtenne érted..nyugodtan ott hagyhatod de ha tényleg ilyen és tényleg ennyire szeret meg van a kockázata hogy visszasírod még őt.. Hallgass a szívedre és döntsd el.. de mérlegeld azt is hogy Ő tényleg SZERET,ÉS MEGTENNE ÉRTED BÁRMIT....szóval szakíthatsz vele,de az ilyen sztoriknak az a vége hogy a lány összejön 1 fiúval aki szarik a fejére és hiába sírja vissza a régit...
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
biztos megbánnám,ha szakítanék vele,de így se jó...
2011. okt. 4. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én több éve vagyok igy egyűtt a barátommal. Sosem voltam szerelmes de minden jó vele. Alig veszekszünk és számomra majdnem tökéletes. Mióta vágytam egy ilyen pasira. Nem akarom elszalasztani.

Amugy sohasem fogsz beleszeretni valószinü sajnos.

2011. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel úgy, mintha szeretnéd és mégis veled akar maradni, nem mondhatja, hogy kihasználod.
2011. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ájron ***** válasza:
Most vicc nélkül, ez olyan megható, hogy könnyek szöktek a szemembe. Miért nincs több ilyen lány a földön mint te? Ember... Én nem tudnék dönteni a te helyedben. 19/F
2011. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a fiút! :/

A leirtak alapján teljesen magamra ismertem,csak épp én voltam a fiú helyében, a barátom meg a te helyedben!

Ő szakitott velem,én összetörtem! :'(

A szakitás után 7 hónapig at exem folyamatosan irt,és én reménykedtem,hogy megbánta,akarhat még valamit.. Nem birtam tovább megmondtam neki,hogy nem akarok vele többet beszélni,ez 2hónapja igy van,és jobb. :)

Én jobban örültem volna,ha velem marad,de tudtam,hogy neki ez igy nem állapot! Szoval ha szakitatok ne keresd,mert reménykedni fog!

18/L

2011. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!