Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal ha már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk együtt a barátommal de szerintem nagyon nem illünk össze. A probléma az hogy nagyon szerelmes belém és nem akarom megbántani. Mit mondjak neki? Legyek őszinte és valljam be hogy már nem vagyok belé szerelmes? Vagy úgy viselkedjek hogy kiszeressen belőlem? Mit tegyek?
2011. febr. 19. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy már nem szereted, jobbnak láttad elmondani.

Neked sem esne jól, ha Ő hazudna. Igaz?

2011. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igaz, annak örülnék ha őszinte lenne velem. Csak nem akarom megbántani. :S
2011. febr. 19. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

És ha úgy viselkedsz vele, hogy kiszeressen belőled, nem veszi észre szerinted? Azzal is ugyon ugy megbántod...Ha tovább huzod akkor csak megbántod. Mond el neki és kész.

2011. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben. És ha megkérdezi hogy miért nem szeretem? Vagy miért van ez az egész? Akkor mit mondjak?
2011. febr. 19. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt kiszerettél belőle?Szerintem akkor nem is szeretted korábban sem.Elég ha ezt elárulod neki és könyebben elenged azzal a tudattal hogy átverted
2011. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De szerelmes voltam belé, csak az a baj h ismerek egy másik fiut..aki sokkal érdekesebb nála...
2011. febr. 19. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:

"De szerelmes voltam belé, csak az a baj h ismerek egy másik fiut..aki sokkal érdekesebb nála..."


Nagy r*banc vagy te kisanyám! Remélem te is áteled ezt, amikor majd a budüs p*fádba vágja egy srác ,hogy azért dobnak el mint egy wc papírt, mert már nem vagy érdekes neki. Kis k*rva

2011. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát eléggé érdekes hogy azért vagyok r*banc meg k*rva mert az az ember akivel járok egy unalmas, önző, számonkérő, negativ, hisztis fiu..és nem akarok vele lenni..hanem olyan fiuhoz vonzodom aki foglalkozik velem és életvidám. Vlószinüleg te is egy unalmas ember lehetsz..jah és primitiv ha ilyeneket irogatsz.
2011. febr. 19. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szerelmes ember ,hogy lehet önző és bunkó már ne is haragudj. Ez a kettő valahogy nekem sántít. Előző vagyok
2011. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez a probléma..
2011. febr. 19. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!