Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet ez kapcsolatfelvételr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez kapcsolatfelvételre vagy gagyi?

Figyelt kérdés
írnék az exemnek egy sms-t mintha a barátnőmnek címezném csak véletlen neki küldeném el, majd írnék utána hogy bocsi nem neked szántam. szerintetek ha örülnek nekem akkor rákapna vagy sz@r ötlet?
2011. okt. 4. 18:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor mindegy. már sokszor szakítottunk + összejöttünk még egyszer már nem hiszem h akar velem beszélni ezért inkább nem írok semmit. így talán kipuhatoltam volna a véleményét
2011. okt. 4. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet és azóta is ég a fejem, ne csináld. Üzenj rá, hogy mi van vele, aztán ha reagál ok, ha nem akkor legalább tudod mi van.
2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

sztem attól függ hogy az exed hogy áll hozzád..

ha szeretne veled beszélni eleve és hiányzol neki vagy ilyesmi szerintem nem nagyon érdekelné hogy ezt most direkt csináltad vagy nem inkább örülne.. ha viszont egyátalán nem érdekled akkor meg lehet azt fogja gondolni hogy úristen milyen átlátszó ..

2011. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Simán kérdezd meg hogy mi újság. Ezer éve hallottál felőle, mit csinál, hogy van, ilyesmi..


25F

2011. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!