Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki új a sulinkban, és felfigyeltem rá, mert eléggé nézett. Teltek a napok, és arra volt amerre én, meg tényleg sokat nézett. Nekem meg egyre jobban megtetszett, így gondoltam, hogy kiderítek róla pár információt. Kiderült, hogy barátnője van. De ugyanúgy kitartóan nézzük egymást, közben meg szereti a barátnőjét, mert kiírja neki facebookon, ogy szeretlek, meg közös profilképük van, stb, és hét hónapja járnak már.

De közbe meg nagyon nézzük egymást, és nem kapja el a tekintetét, hanem kitartóan néz.

Nem az a tipikus helyes srác, viszont szerintem elég "menő", mármint az a "rossz fiú", beszédes, cigizik, de közben meg nem az akiért az összes csaj odavan, értitek.

Szerintetek most akkor akarhat valamit, vagy csak híúságból?


2011. okt. 4. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ahogy irtad, hiúságból... meg gondolj bele, dobja a nöjét érted... téged is dobna vkiért

sztem azt meg nem akarod. :(

2011. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ájron ***** válasza:
egyet értek az elsővel, sőt, emelem azzal hogy: Attól hogy diétán van, még megnézheti az étlapot. Vigyázz vele
2011. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!