Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :, ( esküszöm, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :, ( esküszöm, h ebbe beledöglöm.

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit nagyon nagyon szeretek:(...de ez sajna viszonzatlan:(....egyik barátnőm az egyik barátnője mobiljában talált egy csomó sms-t tőle:(és ők már majdnem összejöttek:(...eddig nem volt barátnője, így nem kellett mással látnom...de most:( nem tom, h h fogom kibírni, h más lánnyal van:(és azt se, h kifogom-e egyáltalán:(...volt olyan, h úgy tűnt, h van esélyem..de az csak tűnt:(

én ebbe esküszöm, h beledöglöm:S...annyira szeretem..de ő mást szeret:(

már 3 éve szeretem és nem bírom elfejteni....és tényleg már mindent megpróbáltam, h elfelejtsem, de nem ment:,(állandóan csak rá gondolok, akárhogy is próbáltam elterelni a gondolataimat:(

mit tegyek?:/ köszi a válaszokat


2010. ápr. 16. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Tanuld meg hogy a mondatok végére elég egy pont.

És új mondatot nagybetűvel kezdünk.


Az segíteni fog.

2010. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
"és"-el nem kezdünk mondatot :P
2010. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, jobb ha mindketten leszokunk róla:D
2010. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Csinálj sok-sok gyermeket....


Azt nem tudom, hogy ő vajon szeret-e téged, csak nem vallja be.. Ha találkoztok egymással, akkor a viselkedéséből biztosan megérzed, ha ő is gyengéd érzelmeket táplál irántad. Ha ő nem szerelmes beléd akkor a legjobb, ha tényleg megpróbálod elfelejteni. El kell fogadnod, hogy nem akar már tőled semmit. Ez nagyon nehéz, de ahhoz hogy ismét bodog lehess, túl kell tenned magad rajta. Utána pedig belekezdhetsz egy új kapcsolatba.

2010. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
En is igy wagyok wele: en is belezugtam sajat osztalytarsamba deh nem wiszonozza. Elottem csokolozott egy masik lanyal es azhittem belehalok deh tuleltem...meg mindig NAGYON szeretem deh mar kepes wagyok mas fiukra is gondolni es mas fiukkal is eggyutlenni deh szerintem 100% elfelejteni soha nem fogod...max hazudsz meg magadnak is...
2010. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
És még véletlenül se szokj rá hogy minden helyre w-t írsz ahova v-t kellene!
2010. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Erről az undorító dupla W-ről nem lehetne leszokni? Magyarországon vagyunk kérem, magyarul kellene írni. Hülye internetparasztok írnak mindent dupla W-vel.
2010. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ti most aVal Vagytok elfoglalVa hogy az en iras stilusomat kritizaljatok Vagy esetleg tudnatok ertelmesen is Valaszolni a kerdesre? hulye parasztok
2010. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ti most aVal Vagytok elfoglalVa"


AZZAL!


Nincs olyan hogy aval! Esetleg ha tájszólásban beszélsz akkor avval (bár ez is rendkívül helytelen)

2010. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ajj légyszi ne csináljátok már! légyszi nem válaszolnátok végre a kérdésemre is?
2010. ápr. 16. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!