Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyire megbízhatóak (hűségese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire megbízhatóak (hűségesek) a roma lányok "nem a rasszista magyarok válaszaira vagyok kíváncsi"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 22:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
22:18: olyan is van?
2011. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%

kérdező erre te is tudod a választ.

Raklo soha sem fog fel velünk.



Üdv 1 Roma.

2011. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Raklo soha sem fog fel velünk. "


Ez mit jelent?

2011. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
takarodj már az országunkból. az én adómból élsz te k****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

raklo/oj=magyar

Ha fel is fog, vagy mi kezdünk ki velük, általában lehozzuk, vagy kifosztjuk, de minden esetre.....vigyázz velünk.....mert a magamfajta oláh cigány gyűlöli a romungrókat.....ugye te nem vagy az?

2011. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Róbert Nagyúr ***** válasza:

kérdező tudnál nekem küldeni 1 E-mailt?

Szeretnék kérdezni tőled valamit.

Itt nem szeretném fel tenni.

2011. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Vérgibbon ***** válasza:
Cigányok=megélhetési szaporodók. Ergo megbízhatatlanok.
2011. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

Nos egy gyors és remélem értelmes választ fogsz kapni tőlem mivel sietek fotózásra!(cigányként)


Nem éretem a sok rasszistát,komolyan lassan már nem merek ki menni a pasimmal az utcára,sőt nem merek vele beülni egy étterembe ezek a válaszok miatt.


Nos ha olyat fogsz ki aki tiszta szívéből szeret téged,hidd el 100% mondom hogy,nem fog téged megcsalni.Az előző barátom magyar volt,teljesen tönkre tett lelkileg pedig én mindent megtettem és még sem becsült meg,megalázott stb....Ezt ő is megmondta saját szájával hogy,nem érdemel meg engem.


Úgy hogy ha olyan normálisat és olyan gondolkozású nőt fogsz ki mint én hidd el nekem jól fogsz járni!!

Minden jót!

2011. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kandesz raklókat vreje meg a csatkai szüz mária!
2011. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!