Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha van egy nagyon jó barátotok és egyszer csak elkezdesz hozzá vonzódni. A barátságot vagy a szerelmet választanátok?

Figyelt kérdés

lány vagyok de fiúk véleményére is eléggé kíváncsi lennék hogy összejönnétek vele vagy inkább maradjon a jó barátság

csak attól félek ha szakítanánk nem lenne már ugyanaz mint előtte.előre is köszi a válaszokat


2009. ápr. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, ha ténnleg nagyon jo barátok vagytok akkor tuti hogy a BARÁTSÁGOT választanám.. Mert ha nem jön össze és szakítottok utánna nagyon ritka hogy megmaard a barátság. Ahol meg is marad az sem olyan szoros barátság.. És ezt tapasztalatból mondom két legjobb haveromnál választottam inkább a szerelmet és egyiknél sem jött össze :S és már a barátság sincs meg :(

Ugy hogy ha nagyon jo barátok vagytok, akkor inkább maradjon meg a barátságotok, még ha vaalmelyik fél többet is akarna... De ezt neked kell eldönteni :D

Remélem sikerrel jársz :D

2009. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelem, mert nekem az az első... A barátságnál fontosabb. És nem azon gondolkozok, hogy mi lesz ha vége van... Én ugyan nem fogom azt mondani, hogy jaj nagyon szerelmes vagyok de a barátság fontosabb, úgyhogy mártír leszek! Ez butaság... És különben meg mivel szerelmes lettél már most sem ugyanolyan a kapcsolat... Lány vagyok...
2009. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat(:ha lehet még írhattok. amúgy meg nem tudom hogy a másik fél hogy van ezzel. összeölelkezve ültünk egymás mellett mert hideg volt és nagyon volt

várom a válaszokat

2009. ápr. 28. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
még egyik hétvégén
2009. ápr. 28. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

:) hm hát ismerős helyzet ugyanis az én történetem is kb így kezdődött:D a legeslegjobb baártom volt másfél évig..de én MINDIG is többet éreztem,csak sosem próbáltam lépni mert féltem...gondoltam ha úgy kell lennie akkor majd ő lép(ha elkezd úgy érezni..) és hát a másfél év elég szar volt:Dmeg persze jó:Dsokszor küzdöttem magammal h jaj CSAK barát CSAK barát CSAAK BARÁT.Volt mikor azt hittem sikerült elfelejtenem:D De sosem ment.És hát egy 2 hónapja elkezdődött megváltozni köztünk minden...1 hónapig tartott míg kialakult az hogy járjunk.És tenap volt 3 hetesek.

Szóval én úgy gondolom próbáld meg a szerelmet választani mert ha a barátságot választod nehezen fogod tudni kiverni a buksidból:) És a jövőre tekintve énis félek,mert a barátságunk nekem is fontos.De már nem barátok vagyunk.Szóval kockáztattam és lehet h egy barátot vesztettem el azzal hogy összejöttünk,DE most boldog vagyok:)

Szóval nem döntök helyetted,leírtam az én történetemet,remélem segít valamennyire.És hajrá!!

Egyébként ő utalt már valami oylasmire hogy mi lenne ha?:)

NA szóval akkor hajrá!!én szurkolok hogy jó döntést hozz!

Puszi L/15

2009. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!