Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a nálatok 5 évvel fiatalabb húgotok az egyik haverotokkal járna? 17/L

Figyelt kérdés
A bátyám egy kicsit nehéz eset...
2011. okt. 5. 18:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

19:54


De nekem ő kell. :)

2011. okt. 5. 19:58
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is sok minden kéne.:)

Nem ismerem a helyzetet, és bocs h kitalációkat gyártok, de én így tudom elképzelni a dolgokat.

Van egy 17 éves lány, aki a fiúknál sikeres, de neki nem jó a saját korosztálya, az iskolábajáró, még éretlenül viselkedő, sokat hülyülő 17-18-19 éves csoport, neki már egy érett, felnőtt, dolgozó férfi kell, akinek nem xboxa vagy jobb esetben jogsija, hanem már saját kocsija, külön lakása van.Azért, mert ez a lány nem tudja hol a helye és mert nem tudja mit is akar az a 24 éves férfi és mik a tervei a jövőre nézve.És ezért nincs nekem bnőm, mert ezek a lányok a huszonéveseket nézik, nekem pedig nem kell 14-15 éves mert akkor újra minimaxot meg kölyöklubbot kellene napestig néznem, hogy legyenek a lánnyal közös témáink:)

2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

20:12


Igen, ez a helyzet. :)

2011. okt. 5. 20:33
 24/29 A kérdező kommentje:
De inkább úgy fogalmaznék ,hogy sikeres lennék a fiúknál mert nem mernek közeledni felém az apám és a bátyám miatt.
2011. okt. 5. 20:36
 25/29 anonim ***** válasza:

Szuper, most már legalább tudjuk h mi a helyzet:)

De azt még nem, hogy miért ez a helyzet?Én tudatlannak és "eltévedtnek" tituláltalak, valóban az lennél?Miért a sokkal idősebb kell neked és miért pont a bátyád haverja?

2011. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

21:04


Mert egy idősebb, erősebb férfi mellett biztonságban érzem magam.


Szeretek odabújni az apámhoz is, olyan jó érzés amikor szorosan magához ölel.

A bátyámhoz is oda szoktam bújni.


Egy 17-18 éves "kisfiú" nem tudna ilyen biztonság érzetet nyújtani nekem. :)

2011. okt. 5. 21:17
 27/29 anonim ***** válasza:

ehh ez nem esett jól:) kisfiú vagyok:(:D

korrekt, más kérdés h én nem értek vele egyet.....egy 18 éves srác is meg tudja annyira védeni a bnőét mint egy 24.....de ebbe ne menjünk bele.győzd meg a bátyádat, bár én a bátyád helyében nem engedném a románcot;)

2011. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

22:35


Majdnem egyidősek vagyunk, akkor én magamat meg lekislányoztam. XD


Egyébként szoktam néha rajzfilmeket nézni. XD

2011. okt. 5. 22:46
 29/29 anonim ***** válasza:

najó, az addig rendben van h te kislány vagy:P, a probléma gyökere ott rejtőzik, hogy én kisfiúnak lettem kikiáltva:)

és ha egy kicsit pontosítok a koromon és azt mondom h 4 hónap és 19 vagyok, akkor már nagyfiúvá avanzsálnál?lécci:P

teljesen normális a viselkedésed, egy kislánynak a mesefilm előtt a helye, ne pedig 24 éves férfiak után rohangáljon:P úgy látom így a végére sikerült felnyitnom a szemed, remélem vágesz h privátot h tudsz küldeni nekem;):D

jóéjt

2011. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!