Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még szakítás után 5 hónappal is úgy érzem, hogy hozzá tartozok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy hozzá tartozok, nekem Ő az Igazi, neki pedig én.. Ami végül is lehet igaz, csak éretlenek voltunk ehhez a kapcsolathoz, ezért is lett vége...

Még mindig nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Ő a másik felem :)


Amúgy volt már 3-4 randim az utóbbi 2 hónapban, de ennyi. Nem lett belőle semmi több, mert senkivel sem érzem magam annyira jól, mint Vele.


2011. okt. 5. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már. Nagyon jól tudod te is az agyaddal, hogy az nem normális kapcsolat, ahol hol szakítanak, hol összejönnek. Szóval annyira csúcsszuper nem volt ez a kapcsolat, hogy őt tekintsd az igazinak. Az igazival nem bohóckodik az ember ezzel a se veled se nélküled baromsággal, hanem megbeszélik a dolgokat felnőtt emberek módjára és közösen megoldást találnak. Egyébként jobban jársz, ha lezárod, mert tényleg be fogsz kattanni. Ismerek ilyen párt, ugyanezt a se veled se nélküled játszma megy 2 éve a csaj borzalmas állapotban van már, teljesen tönkrement, iszik, pszichiátrián is feküdt, csak kiszökött a pasijához, hullik a haja, kb 10 évet öregedett 2 alatt.
2011. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mindig kis hülyeségek miatt szakítottunk, amik igazából megoldható problémák lettek volna, mostani fejjel gondolva.


Amúgy elfogadtam, hogy vége, de nem tudok mással lenni.

2011. okt. 5. 21:25
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát ennyire azért nem fogok tönkremenni.. Ugyanúgy élek, mint máskor, csak a hiányérzet van bennem, amit senki sem tölthet be..
2011. okt. 5. 21:27
 14/20 A kérdező kommentje:

Felnőtt ember módjára nem tudtuk megoldani, mivel fiatalok vagyunk, nem felnőttek..


Pont ez volt a baj. Ezért mondtam, hogy éretlenek voltunk ehhez.

2011. okt. 5. 21:27
 15/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2011. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
18 alatti vagyok.
2011. okt. 5. 21:30
 17/20 anonim ***** válasza:
Én átéltem ezt amiről írsz. 5 év után szakítás. Szenvedtem,azt mondtam,ha most megkérné a kezem hozzámennék. Aztán megtanultam nélküle élni,tanultam a hibáimból,rájöttem ,hogy a kapcsolatért tenni kell. Lezártam,hat hónap után megkeresett,de már nem fogadtam vissza,mert akkor már elengedtem és beletörődtem. Aztán megismertem valakit,akihez egy év után hozzámentem. Most nagyon boldogok vagyunk, 3éve tart a házasságunk ,de a legfontosabb,hogy kellett anno az a szakítás,hogy most boldog legyek. Áldom magam,hogy nem fogadtam vissza,mert a mostani életemet,páromat imádom a legjobban. És igen az akkori szenvedés tanított meg arra,hogy most értékeljem a férjem. Ha ő Úgy akarja és szereted elengeded,te pedig profitálhatsz a tanulságokból. Kívánom,hogy találd meg a társad.
2011. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én 2 évig igy éreztem..ugyh van még egy kicsi..:D
2011. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Amikor az első szakítás után "elengedtem", akkor volt kb 1 évem, amíg kerestem a "páromat". Senkivel sem volt közel sem olyan jó, mint Vele. Ezért mind csak max 2 hetes "kapcsolat" lett.. :S Most is úgy érzem, hogy ugyan ez lenne, inkább össze se jövök velük..
2011. okt. 5. 21:34
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ne félj, bennem is ugyanez játszódik le, csak mi 3 hónapja nem vagyunk már együtt. Nekem is rohadtul hiányzik még, néha úgy érzem, már elfogadtam, néha meg úgy, hogy nem és néha még nagyon nehéz és jönnek a rossz gondolatok. DE: akivel véget ér a kapcsolat ,az nem az Igazi, ez axióma. Különben sem létezik igazi, csak olyan emberek, akikbe képes vagy nagyon beleszerelmesedni és többé-kevésbé jól összepasszolni. Ebből pedig nagyon sok lehet, csak nem könnyű vele összefutni, de bízom benne, hogy sikerülni fog. Az exemet úgy veszem, mint az első nagyon jelentős férfit az életemben.
2011. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!