Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koves24 kérdése:

Lányok neked egy randin mennyire fontos, hogy a srác magabiztos (önbizalma ) legyen? És ha nem az, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mennyire szól ez bele abba , hogy esetleg barátságnál több is legyen a jövőben köztetek


Konkrétan , összejönnétek egy olyan sráccal (tegyük fel hogy tetszik nektek , még jól el is vagytok )

Akinek nincs önbizalma , és nem is igazán mondható magabiztosnak

Első pár randin nem is mondható lazának , és talán kicsit feszült is ideges !



Összejönnétek vele ?

Vagy ezek így már , kizáró tényezők !



Előre is köszönőm a válaszokat


2011. okt. 5. 21:57
1 2
 11/15 life is beautiful ***** válasza:

22:17 adom...én is ilyen helyzetbe vagyok. úgy tud nézni rám az a csaj. de mégis azt érzem hogy ha nem lépek valami elkezd lesz.rni.


nem értem hogy a lányok hogyan tudnak ilyen könnyedén változni, ha tetszik nekik valaki ,nemám először jó kiismernék, hanem ha az elején valami elbénázunk akkor lőttek az egész dolognak:\

18f

2011. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem is jobban megfog egy pasi, ha határozott, de ismerem a másik végletet is. Randiztam olyan sráccal, akin látszott, hogy kissé ideges és bátortalan. Türelmes voltam vele és össze is jöttünk :)
2011. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Értem

és aki nem az a , alfa hím típus , az már ássa is el magát ?

Már mint , ha tetszik a srác

De határozatlan , nincs önbizalma stb

Akkor már maradjon örökre egyedül ?

2011. okt. 9. 00:26
 14/15 napietus ***** válasza:

ezek nem olyan dolgok, mintha pl. vak, mozgássérült vagy nagyothalló lenne (amin nem tud változtatni).


szedje össze magát az ilyen, ne nyavajogjon hanem próbáljon némi tartást magára szedni. a magabiztosság jön vele...

2011. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Csak ez a változás , elég lassú folyamat

Szerintem 24edk életévemre lassan 25 , amennyit tudtam már változtam

Kétlem hogy , változhatnék már

Nah meg azt se hiszem , hogy ha idáig ilyen voltam

Hirtelen egoista majommá válhatnék , amit nem szeretnék :)

(nem akarok soha beképzeltnek tűnni )


Így őszintén , ha tetszem egy lánynak , vagy bár melyik ilyen problémával , küzdő pasi tetszik egy lánynak

Miért nem fogadja el a lány őt , úgy ahogy van ?

2011. okt. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!