Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudják kimutatni az érzéseiket?

Figyelt kérdés

Ne háborodjatok fel, nem általánosítani akarok, tudom, hogy sokaknak nincs ilyen problémája, és nagyon is ki tudja fejezni a benne lezajló dolgokat.

De…annyi kapcsolat megy tönkre a férfiak érzéketlensége, ridegsége, nemtörődömsége miatt. (tudom, a nők is követnek el hasonló, vagy még súlyosabb hibákat, de most ne erre koncentráljatok)Sokszor látom, és hallom ismerősöktől, barátnőktől, hogy nem kapnak elég figyelmet a barátjuktól, mert a srác annyira elkényelmesedett a kapcsolatban, hogy már-már úgy véli, feltétel nélkül szerethető, és semmit nem kell beladnia, hogy mindenféle erőfeszítés nélkül is tökéletesen működik a dolog, hiszen a lány szereti, és bármennyire is elhanyagolva érzi magát, jelenleg nem fog továbblépni. A fiúk sokszor ösztönösen érzik, hogy valami nincs rendben, hogy a másik nem boldog mellettük, és mégsem változtatnak, egészen a legutolsó pillanatig. Amikor a lány rászánja magát, hogy véget vessen a kapcsolatnak, a fiú akkor szembesül a viselkedése következményeivel, és ilyen helyzetben képes ideig-óráig gyökeres változásra. Aztán minden kezdődik előről..Miért?És hogy lehet benneteket kizökkenteni ebből a passzív állapotból, hogy megértsétek, hogy ez nem vezet semmi jóra?


A másik kérdés, hogy miért fáj kimondani/éreztetni egy kapcsolatban, hogy szereted a másikat?Mitől féltek?Hogyha most kiszolgáltatjátok magatokat, és ’nyitott könyvvé’ váltok, akkor sokkal jobban fog fájni egy esetleges szakítás? Miért jobb látszólag érzéketlennek maradni, miközben vannak érzéseitek, miért jó eljátszani, hogy számotokra nem is olyan fontos, ami kettőtök között felépült?Egyáltalán nem áll szándékomban bárkit is megbántani az itt leírtakkal, kizárólag a szomorúság és a kíváncsiság vezérelt abban, hogy feltegyem a kérdést. Nem az érdekel hogy mennyire különböztök az itt említett férfitípustól, inkább azok válaszát várom, akikben ilyen érzések vannak, és így viselkednek..hogy mi az oka?

19/l


2011. okt. 6. 18:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
igen, de nem tudom elhinni, hogy ez rólam szól, miután ezerszer elmondtam neki, hogy ezzel az állítólagos kíméletével csak árt, nem használ..erre hivatkozik, de ha tényleg az vezérelné, hogy nekem akar jót, akkor megértené, hogy nekem ez milyen sz*r.vagy nem erre célzol?
2011. okt. 7. 07:11
 22/30 Ájron ***** válasza:
82%

Csajok! Egy nyavalyás szavatok sem lehet, mert mindig azt a pasit külditek el, aki szeret. Az ajtók záródnak, következő megálló: bunkó hústorony. Csodálkozol hogy nem mutatja ki az érzéseit? Olyat válassz, aki már kapcsolat előtt is megmutatja, hogy szeret.

Ja, hogy nem vagytok hajlandóak venni a fáradtságot, és megismerni? Nem bennetek van a hiba. Áááá dehogy! Miért is kéne neki esélyt adni neki, hiszen csak fülig szerelmes belétek. mit nyújthatna ő nektek? Aztán meg jön a bunkó aki degradálóan viselkedik, lenéz, tárgyként kezel és nem is szeret csak kúrogat? Mindjárt sírok, csak előbb befonom a szőrt az orromba!

Talán ha azzal a Hűde érzékeny kis lelketekkel észre vennétek az igazi érzelmeket, nem lenne ez az eredmény.

2011. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A női érzékenység semmi más, csak legenda. Vannak érzékeny EMBEREK, és vannak, akik nem ilyenek. Nemtől függetlenül.
2011. okt. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
tegnap 15:39 hat kicsit vegyél vissza,nem csak mi vagyunk ostobak.elhagyott a nöd?lehet nem adtal meg neki valamit,ha egy nö kilép a kapcsolatbol annak bizony oka van,nem ugy mint néhany pasi hogy lelép mert megunja.ajajjaj...
2011. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Ájron ***** válasza:

15:39 vagyok.

Nem, nem hagyott el a nőm, pont hogy össze se jöttünk a fent említettek miatt. Szerettem, és még mindig szeretem, de még arra se volt hajlandó, hogy megismerjen.

Elismerem nem vagyok egy adonisz, de azért annyira ronda se, hogy a minimum alá essek.

a 15:39-es komment utáni embernek viszont vastagon igaza van. Emberenként változik az érzékenység, Nem pedig nemenként. Nincs bajom a nőkkel, mindenkinek vannak hibái, de ahelyett, hogy játszátok az érzékeny virágszálat, lehetnétek azok, akik vagytok. Ugyanez a férfiak felé! Miért lenne égő ha nem ti lennétek a főnökök, meg a kemény csávók? Miért nem tudna mindenki a saját természete szerint viselkedni, nem pedig úgy, ahogy elvárják tőletek???

2011. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A beszéd szép volt :)

És igazából én kimutatom az érzéseimet,ha neki ez nem tetszik akkor nem jó nővel hozott össze a sors.

Ja amúgy ismerlek kedves kérdező :)

19/F

2011. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

igen, de nem tudom elhinni, hogy ez rólam szól, miután ezerszer elmondtam neki, hogy ezzel az állítólagos kíméletével csak árt, nem használ..erre hivatkozik, de ha tényleg az vezérelné, hogy nekem akar jót, akkor megértené, hogy nekem ez milyen sz*r.vagy nem erre célzol?"


inkább arra, hogy amit írt az ékes példája annak, hogy be van tervezve, hogy bármikor otthagyhat ... sőt ha "jó fej" akar lenni hozzáteheti, hogy látod mi lett volna ha még az érzelmeit is kimutatja


ne legyen így...

nem ismerlek titeket, de ebből nekem az jön le, hogy hülyének vagy nézve kedves kérdező

2011. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

hát, köszönöm az eddigi válaszokat..utolsó, sajnos nekem is van egy ilyen érzésem.


18:35, nem hiszem, hogy ismersz..miből gondolod?

2011. okt. 9. 19:10
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez két fél kell, mert ott van a lány aki az egészet szó nélkül tűri és mekkora mártír mert ő mindent belead. Sok lány lábtörlőként viselkedik és aztán csodálkoznak ha így bánnak velük. Ha egy férfi szeret egy nőt akkor ki is mutatja (ez fordítva is igaz) legfeljebb nem egy ömlengős filmes stílusban, ha nem mutatja ki annak is meg van az oka.


21L

2011. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezt nem is kell kérdezni. Egy jó feleség annyira kiismeri a párját hogy tudja mire van szüksége a férjének vagy mi bántja. Ha ezt ki kell fejezni akkor baj van.
2012. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!