Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá eset nállatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá eset nállatok fiúknál, hogy egy lány miatt leszoktatok a fűről/drogról?

Figyelt kérdés
Ha szerettétek valamennyire,vagy tetszett nektek stb...megtettétek?Hogy sikerült?
2011. okt. 6. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Küld el elvonóra vagy hagyd el!!!Akinek gyenge az akaratereje az úgysem fog leszokni róla!De szerintem ha valakit igazán szeret az illető,ezt az áldozatot simán meg kell tudnia hozni!!!
2011. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha drogossal kezdesz, akkor ne rinyálj itt! Annyi eszed van, mint 1köbméter sódernek...
2011. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért akarod a fűről leszoktatni? :D Mondjuk van akire rossz hatással van, de ott magával az emberel van baj. Normális embere nincs rossz hatással a fű.
2011. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utsónak: azért akarom leszokatni,mert félek,hogy később a drogokra is rászokik,most még csak füvezik,és addig akarom leállitani ameddig még nemkéső,mert remélem még nemaz!
2011. okt. 6. 23:27
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves szivacsagyú kérdező!

A fű is drog...

2011. okt. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

A fű az drog.Érteeeem?

A drog az rossz.Érteeeem?

Ha drogos f-szt sz.psz akkor annyi eszed van mint egy felfújható gumimatracnak.Érteeeem?

2011. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem fog leszokni miattad, valószínűbb h majd ő szoktat rá téged. De te úgyis vele maradsz, mert jól néz ki.
2011. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha már füvezik ,akkor könnyebben probál ki más drogokat is!Ezeken már én is átmentem...

ismertem olyan embert aki csak füvezett éveken keresztül,hozzá szoltál jüzan állapotban és úgy válaszolt vissza mint ha be lenne butulva...ez a srác meg is halt tuladagolásban.(természetesen nem fűvel adagolta túl magát)

Ha már akármilyen drogot használ melletted az illető,az egy senki!Ha te meg mellette maradsz akkor matrac!!!!

2011. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálam a dohányzás általában kizáró ok... Mindenesetre eléggé csökkenti az esélyeit a palinak...
2011. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!