Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyamatosan csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan csak a fenekemet dicséri, semmi mást! A fenekemen kívül más nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem már,de azt mondta,hogy ha nem tetszenék neki akkor nem lenne velem..Meg ő nem az a bókolós pasi,de a fenekemet tudja dicsérni?:S Nektek nem lenne furcsa?

Hosszú távon működhet,ha nekem szükségem van arra,hogy valaki bókoljon nekem?Kell az önbizalmamnak...Van más így a párjával?


2011. okt. 7. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan pasi akinek a formås mellek jönnek be, màsoknak a popó, hàt ezèrt dicsèri a feneked. Az én lehet lesz pasim is mindig azt fujja, h mien formàs a fenekem, meg ha rossz leszek bele harap, elfenekel(persze csak hüjülünk), de ezen én csak nevetek, tedd te is azt, majd fog màst is dicsérni^_^
2011. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez nekem igen is probléma!Mert rombolja az önbizalmam! Olyan,mintha csak a fenekem miatt szeretne... Ha új a frizurám semmi,ha új ruha van rajtam semmi, de amint a hátam mögé kerül a fenekem megdicséri.:S Nekem fontos,hogy szépnek lásson és mondogassa,hogy tetszek neki!!!!
2011. okt. 7. 15:29
 13/15 Gergo_30F ***** válasza:
100%

ha az új frizurád miatt szeret az jobb? ha az új ruhád miatt szeret, az jobb?


a barátod férfi. nagyjából addig érdekli a ruhád, amíg le nem szedi rólad, és le akarja, mert kíván, ezért is dicséri a feneked.


az önbizalmad a saját koncepciód rombolja, miszerint ha nem bókol más apropóból, más már nem is tetszik neki. ennyire sekélyes a barátod, hogy egy segg + egyéb tartozékok a lett a barátnője? mit keresel egy ilyen srác mellett?

2011. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én nem hinném, hogy csak a segged tetszik neki :)


Ha csak a segged miatt lenne veled, és csak az tetszene neki akkor hagyná, hogy a felsőd rajtad maradjon szex közben pölö....


ezt jegyzi meg..


HA! egy haverod lenne azaz nem kizárólagosan a párod, akkor azért dicsérné cska a segged mert nem akarná h azt hidd, hogy beléd van zúgva!

2011. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

#12. Ezt így, pont így mondtad már neki, így felkiáltójelekkel?

"...Nekem fontos,hogy szépnek lásson és mondogassa,hogy tetszek neki!!!!..."

Mi az ő válasza?

Együtt vagytok még_?

2021. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!