Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztek, mikor éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek, mikor éppen nincsen pasitok/csajotok?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem egyedül vagyok. És nagyon rossz.:S Nemtudom megosztani senkivel a titkaimat. Főleg a csókok hiányoznak. Az utcán úgyérzem mindenki engem néz... (1éve szakítottam de még mindíg fáj...)

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 8. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor mit. Szabadságot, és ezt imádom, de néha meg jó lenne, ha lenne párom. Nem igazán szántam még rá magam, hogy kilépjek az egyedüllétből.
2011. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is így vok..kb 4hónapja szakítottunk,probáltam elfelejteni majdnem sikerült is de ujból felkeresett és adott 1 kis reményt arra h ujrakezdjük...de nem lett belőle semmi csak az h ujból elkezdtem szenvedni és rettentően hiányzik..mintha üres lennék,és nagyon rossz amikor belépek a házba és minden rá emlékeztet ahol ült,aludt...a legrosszabb pedig,h néha eszembe jut,h ugyse fog már soha írni,keresni..:(

a héten már majdnem a számát is kitöröltem de rájöttem,h nincs értelme mert akk is emlékszem rá..

21/L

2011. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:/
2011. okt. 8. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:

háát változó...


- egyik nap szabadságot levegőt pihenést

- másik nap halálos unalmat

- 3. nap, hogy egyedül vagyok és jó lenne valaki átölelni, valakivel összebújni....

2011. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha vakit tényleg szerettünk az hiányzik.

Az emberek társas lények. Megszokják mások közellétét.

Elfeledni sosem lehet. Csak megkell tanulni élni nélküle... Ami nehéz,de nem lehetetlen.

2011. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Határtalan boldogságot, hogy nem kell senki előtt kötelező jelleggel szerepet játszanom.
2011. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: az a jó a kapcsolatban, hogy nem kell megjátszanod magad...
2011. okt. 8. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:

kur.va szar és nyomorult érzés.

lassan már 4 éve.

15-ig még könnyű volt, de csak jövő december fele fogok tudni csak kezdeményezni....az meg még hol van???

be is csavarodok.....

2011. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lemaradt 19F
2011. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!