Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért olyan nagy baj ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamy-Web kérdése:

Mért olyan nagy baj ha az egyik partner nem tud elmenni sex közbe?

Figyelt kérdés
Egy kicsi (nagy) gondom van. Az h sex közbe nem tudok elmenni. És a Fiúk inkább azokra a csajokra buknak akik eltudnak menni :/ Nem egyszer vissza utasítottak olyan okkal h ez a dolog később kimutatkozna a kapcsolaton is.
2011. okt. 8. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
oh honey
2011. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szex után utasítottak vissza, vagy már a szex előtt te elmondtad nekik, h nem tudsz elmenni? Mert ez nem mindegy. Egyébként hány éves vagy? A férfiaknak azért számít, hogy el tudjanak menni a nők, mert ez növeli az önbizalmukat, s szeretnek örömet okozni a nőknek, s ha látják, hogy el tudnak menni, akkor több lesz az önbizalmuk. Te hány férfival szexeltél már eddig? Mert ez is fontos ebben a kérdésben. Amúgy én exemmel nem tudtam elmenni, vele 6 és fél évet voltunk együtt, aki az első volt nekem, s a mostani párommal már el tudok menni, akivel már fél éve együtt vagyok!


25/N

2011. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

20 éves

az első kapcsim...kor még nem tudtam h nem tudok elmenni.

de az kb fél évet tartott ( meg még egyszer kb annyi )utána volt egy 8 honapos. vele se tudtam

utána 2 honapos vele se

és most az egyik legjobb barátommal akiben megbírtam és ö is azt hitte eltud juttatni....

mind a 2 srác oda figyelt rám meg minden...

2011. okt. 8. 19:51
 4/12 A kérdező kommentje:
*mind a 4 srác
2011. okt. 8. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Értelek. A megbirtam az megbíztam lenne? Tehát akkor ő sem tudott eljuttatni? Lehet az 5. pasinak sikerülni fog, meglehet, hogy a 4 közül egyikkel sem illettetek össze az ágyban, vagy egyik sem volt jó az ágyban. Mennyi idő után mentek el a pasik? Mert ez is fontos! Exem 5 perc után ment el, párom meg 20 perc után megy el, s itt számít az idő, meg az, hogy mennyi előjátékot kapsz!


25/N

2011. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos akkor nyitom a sort, mint fiú. Nekem fontos, hogy egy lány elmenjen, mert nekem egy kapcsolat nem arról szól, hogy én jól érezzem magam, hanem arról, hogy ő is. Ellenben nem utasítanék vissza senkit amiatt, hogy nem tud elmenni.

20/F

2011. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

=/ Hát változó h mentek el. valaki 5 perc ( de utána a 2. kb 30 perc ) a többiek is jól bírták. Szóval lenne időm elmenni ha élvezném (előjáték okés felizgulok nagyon meg úgy mond nagy az éhségem a sex iránt csak sex közbe :/)

Szóval velem van a gond! ezt tom :/

De ha ez így fog menni :D tovább akkor megjátszom magam


meg nem akarok most pasiról pasira szálni h hátha...mert annak semmi értelme =/

2011. okt. 8. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne, ne játszd meg, azzal tennéd a lehető legrosszabbat szerintem.

(Még mindig) 20/F

2011. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad, kedves kérdező, hogy előjáték oké. Felizgulsz. Éhséged lesz tőle. Ez szuper! Esetleg próbáltátok már, hogy a pasi szájjal+kézzel próbáljon eljuttatni a csúcsra?

Tele van a net olyan posztokkal, hogy rengeteg nő van aki nem tud eljutni a csúcsra aktus közben. De meg lehetne találni a módját, hogy estleg talán mégis!

Próbáljátok ki, hogy az előjátékot addíg nyújtjátok, amíg el nem mész. Ha ez egy óra lesz akkor egy óra lesz, ha kettő akkor kettő.

Utána folytassátok az aktussal, mert miután már az ún. "orgazmus állapotban" leszel, könnyebb lesz akár többször is elmenned.

Bár itt most nem ezen van a hangsúly.

Ha sehogy sem tud a partnered eljuttatni az orgazmushoz, annak ellenére, hogy segítesz neki, hogy mi a jó, mit élvezel, stb, akkor irány a maszti!

Onnan meg fogod tanulni, hogy kell elélvezni. :) Ne legyen olyan kétséged, hogy ez megcsalásnak számít-e vagy sem. Amúgy nem.

Tanuld meg saját magad, hogy tudsz a legkönnyebben elmenni.

A férfiak pont ezért mennek el "olyan hamar". Mert ösztönösen megtanulják maguk.

Bár nem írtad, hogy maszti közben sikerül-e elmenned vagy sem. Ez mindenképpen fontos, mert ezen múlhat az is, hogy a férfi az oka vagy te.

A nők részéről a szex "lényege", legfőbb pontja az orgazmus, véleményem szerint. Ne foszd meg magad ettől :) Ha a pasi nem elég, próbáld magad ;)


21F

2011. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elmegyek csikló által

Magamnak túl gyorsan XD a partner 15 perc kb

Probáltúk úgy h sex közbe csinája/csinálom magamnak

DE nem jó :/

2011. okt. 9. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!